Rixos Hotels “Happy Days” Organizasyonuyla 20 Ülkedeki Başarılı Acenteleri Ödüllendirdi

0

Rixos Hotels, bu yıl 6.sını düzenlediği “Happy Days” etkinliğini Antalya-Belek’teki gözde tesisi Rixos Premium Belek’te gerçekleştirdi. Rixos Hotels “Bir parçası olacağınız tatil kültürü” sloganıyla gerçekleştirilen Happy Days ile 20 ülkeden 750 acente sahibi ve yöneticisini ağırladı. Organizasyonda 2021’in en başarılı acenteleri de ödüllerini teslim aldı.

1-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 20 ülkeden 750 acentecinin katılım gösterdiği “Happy Days”in her günü Rixos Premium kültürünün temel taşları üzerine inşaa edildi. Etkinlik boyunca acenteci misafirler, yenilenen a la carte restoranları ile iştahları kabartan bir gastronomi deneyimini, Exclusive Sports Club ile motive edici spor aktivitelerini, Anjana SPA ile iyi hissettiren bir tazelenme kültürünü, The Land of Legends ile macera dolu efsanevi ve insanın modunu değiştiren eğlenceli vakitleri deneyimlediler.

Rixos Premium Belek ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyon boyunca Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Belarus, GürcistanAlmanya, Romanya, Macaristan, Litvanya, Moldova, Kuveyt, Lübnan, İran, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’den gelen misafirler Antalya’nın güzel havasında hem dinlenme ve tatil hem de eğlenme fırsatı buldular.

Organizasyonun son günü ise Rixos Happy Days Gala Gecesi gerçekleştirildi. Rixos Hotels, Rixos Happy Days Ödül Töreni ile de 2021’in en başarılı partnerlerini ödüllendirdi. Ödül töreninde 20 ülkeden 55 başarılı acente ödülleri ile buluştu.

Gecede açılış konuşmasını yapan Rixos Hotels Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Alpman, “En büyük hayaller küçük adımlarla başlar. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin. Rixos Ekibi, kendisini misafirlerinin hayallerini gerçekleştirmeye adamış kişilerden oluşuyor. Bundan asla vazgeçmeyeceğiz. İşte Rixos Happy Days etkinliği böyle başladı.

Son iki yılımızda sağlık hakkında her zamankinden daha fazla konuştuk. Yakın gelecekte her şeyin normale döneceğini içtenlikle umuyorum. Bu arada Rixos Hotels olarak son iki yıldır çok çalıştık. Otelcilik sektörünün içerisinde bulunduğu yeni dünyaya öncülük etmek her zaman en öncelikli misyonumuz oldu. Bu süreçte otellerimizdeki hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etti.

Rixos Hotels olarak hizmet kalitesini artırmak için çalışanlarımıza niteliklerini korumaları ve en iyi eğitimi verebilmek için birçok olanak sağladık. Bu süreçte yenilikleri yaşayarak öğrendik. Hizmetlerimizi geliştirmek için hem donanım hem de yazılım yatırımları yapmaya devam ettik. Siz değerli iş ortaklarımızın desteğiyle sıkı çalışmanın faydalarını görüyor ve her birinize teker teker teşekkür ediyoruz.

2022 sezonunun bize karşılıklı olarak büyük bir başarı getireceğine inanıyoruz. İstanbul, Dubai, Maldivler, Katar, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Mısır’daki yeni yatırımlarla Rixos Otelleri olarak büyümeye devam edeceğiz. Gücümüzü sizden ve işbirliğimizden alıyoruz. Rixos Happy Days’e katılımınız ve süregelen işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca bu muhteşem etkinliği mümkün kıldığı için Rixos Hotels Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.