Coral Travel Group’a ‘İnsana Saygı Ödülü”

0

Coral Travel Group, Türkiye’de faaliyet gösteren, işveren ve iş arayan yüz binlerce kişiyi tek bir platformda buluşturan Kariyer.Net’in 22’ncisi düzenlenen İnsana Saygı Ödül Töreni’nde “İnsana Saygı Ödülü” almaya hak kazandı.

Ödül törenine katılım gösteren Coral Travel Group’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada; “İnsan Kaynakları ekibimize takdim edilen ‘İnsana Saygı Ödülü’ ile çok gurur verici anlar yaşadık. Bu ödülü kazanmamızda, Grubumuza başvuran adaylarımıza yaptığımız hızlı dönüşlerimiz, ülke istihdamına sağladığımız yüksek katkı ve adaylarımıza verdiğimiz değer büyük bir rol oynadı.” ifadelerine yer verildi.

Başarılı insan kaynakları politikasıyla ve çalışanlarına sağladığı katkıyla ödülü almaya hak kazanan Coral Travel Group’tan şu değerlendirmeler yapıldı: “22 ülkede faaliyet gösteren 38 şirketimiz ve 5000’in üzerinde çalışma arkadaşımızla büyümeye ve insana dokunan çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bizim için önem ve değer taşıyan bu süreçte, emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.