GlobalDMC Rusya pazarına girdi

0

Global DMC, dünyanın dört bir tarafında bulunan DMC şirketlerinden aracısız olarak aldığı otel, uçak bileti, transfer ve rent a car hizmetlerini Rusya B2B pazarına direkt entegrasyon ile mevcut pazardan çok daha iyi fiyatlara sunarak sektöre hızlı bir giriş yaptı.

MÜJDAT GÖKTAŞ/TATİLAJANDAM.COM

 

Merkezi Moskova’da bulunan ve yüzde yüz Rus yatırımı olan GlobalDMC, turizm profesyonellerine, yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş ve kullanıcı dostu altyapısı ile hizmet sunmaya başladı.

SAN TSG markası olan Paximum’un sunacağı teknik hizmeti kullanacak olan GlobalDMC, sistemi Rusya’daki bankacılık ve finans sektörü ile entegrasyonunu tamamlayarak güvenli bir şekilde hizmet sunmaya başladı. Gelişen teknoloji çağında otel, uçak bileti, transfer ve rent a car hizmetlerini en iyi fiyatlarla rezerve etmeyi mümkün kılan bir sistem oluşturan GlobalDMC, özellikle B2B profesyonelleri için çok önemli olan müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak acentelerine 24/7 destek verecek şekilde teknik altyapısını da oluşturmuş durumda.

Dünya çapında 700’den fazla havayolu ve 30 hava taşıyıcısıyla direkt kontrat ile online entegreli çalışan sistem, otelin yanı sıra uçak bileti için de avantaj sağlıyor. Ayrıca dünya çapında araç kiralama ve transfer hizmeti de sunan GlobalDMC yakın zamanda ürün yelpazesini genişleterek isteğe bağlı olarak sigorta hizmetlerini de eklemeyi hedefliyor.

Sistemin Avantajları

• 220’den fazla ülkede ürün,

• Dünya çapında 1.000.000’den fazla otel ve 80 tedarikçi ile entegre online çalışan sistem,

• Oteller ve DMC’lerle 5.000’den fazla doğrudan sözleşme,

• Dünya çapında 700’den fazla havayolu ve 30 hava taşıyıcısı ile direkt kontrat ile online entegreli,

• Dünya çapında araç kiralama hizmeti,

• Konforlu araçlarla bireysel transfer hizmeti,

• Dünya çapında en uygun fiyat garantisi

Neden GlobalDMC?

• %100 Rus sermayeli servis sağlayıcı,

• Güncel ve reel fiyatlara online ulaşım

• Rezervasyon hizmetleri için kredi limiti uygulaması,

• Çeşitli ödeme sistemleri kullanımı,

• 24/7 Destek

• Partnerler ile (B2B) ile onaylanması gereken tüm protokollerin anında web ortamında onaylanması,

• DMC ile doğrudan entegrasyonlar, otellerle yapılan sözleşmeler ve daha fazlasından yararlanılması

Global DMC

kurucuları hakkında

Ali Mikailov kimdir?

1998 yılından bu yana Rusya ve BDT misafirlerini karşılayan Incoming DMC tarafında ‘transferman’likten, bölge direktörlüğüne kadar çeşitli pozisyonlarda Türkiye ve Mısır ve Rusya’da çalıştı. Ardından son 20 yılda outgoing yapan 3 büyük Tour Operatöründe satış pazarlama müdürlüğü ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı ve genel müdür olarak görev yaptı. Yaklaşık 25 senedir sektörün içinde olan ve profesyonel deneyimi ile B2C’nin ihtiyaçlarının farkında olarak, aynı zamanda B2B’de özellikle seyahat perakendeciliğinin tüm ihtiyaçlarını yakinen bildiğinden çalıştığı tüm acentelerine kolaylık ve konforlu çalışma imkanları sağlamıştır. Ali Mikailov evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mutlu Güngör kimdir?

Yaklaşık 30 yıldan fazla bir süredir Turizmin içinde olan Mutlu Güngör, 1992 yılından günümüze kadar özellikle Türkiye Akdeniz bölgesinde uzun yıllar 5 yıldızlı oteller ve en popüler eğlence merkezlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. 2002 yılından itibaren Moskova’da önce tur acenteciliği yapmış ve ardından da tur operatörlerinde Pr, reklam ve marketing departmanlarını yönetmiş ve üst düzey yöneticilikler yapmıştır. GlobalDMC dışında çok popüler ve reytingi çok yüksek olan 10dan fazla medya şirketi ile exclusive anlaşmaları olan ve yine ağırlıklı turizm sektörüne ve perakende sektörüne hizmet veren bir A’dan Z’ye reklam ajansı sahibi olan Mutlu Güngör evli ve 2 çocuk babasıdır.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.