International MICE & Wedding Forum – IMWF 2021 Antalya’da

Uluslararası Toplantı ve Düğün Forumu’nda sektörün yıldızları Antalya’da buluşacak

0

International MICE & Wedding Forum – IMWF 2021, 18-22 Kasım 2021 tarihleri arasında uluslararası toplantı, teşvik gezisi, konferans, kongre, etkinlik ve destinasyon düğünü gerçekleştiren sektörün Dünya yıldızlarını havayolu, otel, tedarikçi temsilcileriyle Antalya, Türkiye’de beşinci kez buluşturacak.

TITANIC MARDAN PALACE’DA

Her sene Dünyanın dört bir yanından alanında en üretken ve iddialı MICE ve Düğün planlayan profesyonellerini, katılımcılar (exhibitors) ile bir araya getiren ve bu konuda alanında tek ve en iddialı etkinlik olan IMWF Türk Havayolları ana partnerliği, Titanic Mardan Palace ev sahipliği ve Inventum Global güç birliği ile 18-22 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

DÖRT GÜN DÖRT GECE

Türkiye’de gerçekleştirilecek olan bu etkinliği uluslararası basın, sosyal medya fenomenleri ve bloggerlar takip edecekler. Yılın kendi segmentinde en önemli Turizm etkinliği olan IMWF’21 pandemi kaynaklı zorunlu bir yıllık aranın ardından yeniden, Antalya’da gerçekleşecek, şimdiden tüm Dünyadan sektörün en önemli oyuncularının heyecanla bekledikleri IMWF yine dört gün dört gece unutulmaz deneyimlerin yaşanacağı, harika bir organizasyon olarak belleklerde yerini alacak.

EN YARATICI, EN İDDİALI İSİMLER

IMWF Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy, sektörün uluslararası en önemli buluşma noktası olan IMWF 2019 yılında gerçekleşen olağanüstü buluşma sonrası, tüm paydaşların dört gözle bekledikleri bir buluşmayı gerçekleştiriyor, yine sektörün en önemli isimleri ki biz onlara sektörün asilleri (royals) diyoruz, bir araya gelecekler, kendi tonumuz ve modumuzla unutulmaz bir zamanı paylaşmak üzere yeniden buluşacağız. Yine kendi alanında en yaratıcı, en iddialı isimler ana sahnede deneyimlerini tüm katılımcılarla paylaşacak ve hepimizi düşünsel bir yolculuğa çıkaracaklar. Dünyada kendi alanında türünün tek örneği olan IMWF, yine tüm katılımcıları Titanic Mardan Palace ev sahipliğinde tek bir çatı altında ağırlayıp, iş geliştirmenin yanı sıra, arkadaşlıkların da gelişmesine aracılık edecek. Birlikte geçirilecek bu çok özel dört gün ve eşsiz deneyimleri sabırsızlıkla bekliyoruz. İnanılmaz heyecanlıyız ve

bu sene özellikle atlatmakta olduğumuz zor günlerin de etkisiyle, bugüne kadar ki en özel ve en unutulmaz IMWF buluşmasını gerçekleştireceğimize inanıyoruz diyerek, duygu ve düşüncelerini paylaştı.

POZİTİF BİR MESAJ VERECEK

Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak içinden geçmekte olduğumuz insanlık tarihinin en zorlu zamanlarından, en ağır biçimde etkilenen Uluslararası MICE ve Destinasyon Düğün Planlayıcıları camiası olarak, IMWF’21 in zorlu günlerin bitmeye başladığına dair, bir nevi işaret fişeği gibi Antalya’dan parlayarak tüm dünyaya pozitif bir mesaj vereceğine inanıyoruz diyerek düşüncelerini belirtti.

“HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM”

Inventum Global Kurucu Ortağı Asil Akar “İş ortaklarımızı, meslektaşlarımızı, dostlarımızı çok özlemiştik, maalesef pandemi koşulları bizlerin bir araya gelmesini uzunca bir süre engelledi, tüm önlemlerimizi aldık ve artık kavuşmamıza çok az bir zaman kaldı. Hazırlıklarımız tamam, her zaman olduğu gibi ve hatta belki de biraz ötesinde, yine tüm dostlarımızı sıcak misafirperverliğimizle ağırlayacağız. IMWF’i dört gözle bekliyoruz” dedi.

40 ÜLKEDEN KONUKLAR

Türk Havayolları ana partnerliği, Titanic Mardan Palace ev sahipliği ve Inventum Global güç birliği ile gerçekleşecek olan beşinci International MICE & Wedding Forum, 19 Kasım 2021 açılış seremonisiyle başlayacak. IMWF yaklaşık 40 ülkeden konuklarına, bulunduğu destinasyonu deneyimleyerek tanıma fırsatı ve birçok güzel hatıra vaat ediyor. Forum’da Amerika, Hindistan, İngiltere, İtalya, Lübnan ve Rusya gibi önemli ülkelerin MICE ve Düğün planlayıcılarından yanı sıra uluslararası zincir oteller, havayolu şirketleri birbirlerini daha iyi tanımak ve karşılıklı iş geliştirmek için temaslarda bulunacaklar.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.