İşte en yeni yeni yıl planları

0

Yeni yıl planı yapmayanlar buraya! 2023’ün son günlerini güzel anılarla ömre eklemek, 2024’ü yeni keşif ve heyecanlarla karşılamak isteyenler için Aralık ayı tatil rotaları…

 

Yeni bir yılı yeni heyecan ve yeni planlarla karşılamaya hazırlanırken, bitmekte olan 2023’e güzel anılar eklemek için son günler… Kış mevsiminin en güzel aylarından biri olan Aralık’ı güzel bir seyahat planıyla taçlandırmak, yeni yıla yeni heyecan ve keşiflerle girmek isteyenler için tatil rotalarını derledik. Türkiye’nin en büyük turizm portalı Tatilsepeti’nde her bütçeye her bölgeye özel tur alternatifleri bulmak mümkün. İsterseniz termal isterseniz kayak, belki de bu mevsimde bile deniz güneş; tercih sizden öneriler Tatilsepeti’nden gelsin.

Yeni yıla bir Avrupa şehrinde gireyim hem kültür turu olsun hem de Noel pazarlarını gezip göreyim diyorsanız kişi başı 109 Euro’dan başlayan yılbaşı turları ilginizi çekebilir. 3 gece 4 günlük turlara ekstra turlar ve akşam yemekleri dahil. Kısa Balkan Turu, Budva, Klasik İtalya Turu, Floransa, Roma, Saraybosna ve Benelüks – Paris en çok tercih edilen Avrupa turları arasında başı çekiyor. Doğada olmayı, bembeyaz örtüde keyif yapmayı ve iyi bir kayak parkurunda kaymayı ve macerayı seviyorsanız o zaman rotayı yine yakın Avrupa şehirlerine çevirin. Tatilsepeti kayak turlarında şimdi kampanya zamanı. 4 gece 5 günlük yurt dışı kayak turlarında en çok ilgi çeken yerler Bulgaristan Bansko, Jahorina Saraybosna ve Pamporovo. Lüks otobüslerle gidilen bu turlarda kişi başı 119 Euro’dan başlayan fiyatlarla bir kayak tatil yapmak mümkün.

Her mevsim sıcak severim diyorsanız Tatilsepeti’nde seçenek çok. Sizi önce Uzakdoğu’ya alalım. Kişi başı 999 Euro’dan başlayan 5 gecelik Uzakdoğu Turları’na ekstra turlar dahil. Elegant Sri Lanka, Hindistan Altın Üçgen Rotası, Phuket, Bangkok, Pataya, Tayland, Bali Uzakdoğu rotasında öne çıkan şehirler… Deniz güneş olsun ama yeni yıl alışverişi de olsun diyenlerin tatil rotası ise elbette Dubai. Vize dahil 4 gecelik turların kişi başı fiyatları 429 Euro’dan başlıyor. Belki de 2023’ün bu son ayı hiç deneyimlemediğiniz bir tren seyahatine çıkmak için doğru zamandır. Hem bizden olsun hem Kars Erzurum olsun diyenler bembeyaz örtüyü seyrederek Doğu Eksp­resi Turu ile tren seyahati yapmayı tercih ediyor. Tatilsepeti’nde tren bileti dahil kişi başı 7599 TL’den başlayan Doğu Ekspresi turunda Ani Harabeleri, Taş Han, Çıldır Gölü ve Sarıkamış’ı gezip keşfetmek mümkün.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.