Korhan Alşan’ın yeni adresi belli oldu

0

Geçtiğimiz ay Kilit Grup bünyesindeki Nirvana Hotels CEO’luğunu görevinden ayrılan Korhan Alşan’ın yeni adresi belli oldu.

Alşan, ELA Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü oldu

Korhan Alşan Özak Global Holding çatısı altındaki Ela Excellence Resort Belek’te Turizm Koordinatörü görevine getirildi. Konula ilgili ELA Hotels & Resorts’tan yapılan açıklama şöyle: “Misafirlerine mükemmel hizmet anlayışıyla Türk misafirperverliğini hissettirerek, unutulmaz hikayeler yaratan, ailelerin her üyesine benzersiz bir tatil deneyimi sunan ELA Excellence Resort Belek, zincir otel olma hazırlıklarına devam ederken Ela Hotels & Resorts Turizm Koordinatörlüğü görevini sektörün deneyimli isimlerinden Korhan Alşan’a emanet etti.

Otuz yılı aşkın süredir hizmet sektörünün çeşitli kademelerinde görev yapan Alşan; Ela Hotels & Resorts Turizm Koordinatörlüğü görevine başladı. Ela Excellence Resort Belek ve gruba eklenecek yeni tesislerin strateji ve hedefler doğrultusunda işletilmesinden sorumlu olacak olan Alşan; turizm deneyimi ile 2024 yılında ELA Hotels & Resorts markasına değer katmak için hazırlanıyor.”

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.