Murat Kızılsaç: Pazar payımızı hızlı artırdık, satışlar çok İyi gidiyor

0

Anex Tour Almanya ve Orta Avrupa Müdürü Murat Kızılsaç, Almanya’daki Anex markalarının 2022 yılında Avrupa pazar payının daha da büyüdüğünü söyledi.

Pazar payımız 2022’de çok daha fazla artacak

Murat Kızılsaç, Almanya Anex markaları olarak planladıkları sayılarda hedeflerine devam ettiklerine dikkat çekerek, ‘’Diğer operatörlere göre pazar payımızı çok hızlı arttırdık. Bu planlamamız da vardı. Pandemi dönemi demiştim. ‘Ben sayıya bakmıyorum, pazar payımızı nasıl arttırır ona bakıyorum’ diye. Söylediğimizi gerçekleştirdik, pazar payımızı 2021’de arttırdık ve 2022’de çok daha fazla artacak’’ dedi.

Nekkerman’ın tur satışları çok iyi gidiyor, beklentimizin üzerine çıktık

Kızılsaç, Nekkerman’nın paket hesaplarını yaptıklarını ve satışa çıktıklarını, 5 Nisan tarihinden itibaren açılan satışların çok iyi gittiğini, bu yıl beklenenin üzerinde misafir olduğunu belirtti.

Öger Tour artık pazarda kendini hissettiriyor

‘’2023 de daha da agresif olacağız’’ diyen Murat Kızılsaç şunları söyledi:

‘’2022 yılı çok iyi gidiyor. 2023 yılında daha da agresif olacağız ve Avrupa Pazar payımızı daha da artıracağız. Öger Tour’un satışları iyi gidiyor ama daha da iyi olması gerekiyor. Öger’in satışları artık pazarda kendini hissettiriyor ve rakiplerde bunun farkında

Türkiye’de yaz açığı Avrupa pazarıyla kapanır ama…

Türkiye’de Rusya Ukrayna açığı İngiltere pazarının ve Avrupa pazarının üstüne koysak ta yine de kapanmaz ama yüksek sezonda oteller dolar. Yani Rusya ve Ukrayna pazarlarının etkisi ön ve arka sezonlarda hissedilir. Yaz açığı İngiltere ve Avrupa pazarı ile kapanır ama ön ve arka sezonlarda oteller dolmaz.’’

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.