Pamela Tito, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental Bölge Ticari Strateji Direktörü oldu

0

Pamela Tito, 1 Aralık 2021 tarihi itibarıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrum’dan sorumlu Bölge Ticari Strateji Direktörü olarak atandı.

Satış ve Pazarlama Direktörü unvanıyla görev yaptığı Swissotel The Bosphorus Istanbul’dan Mandarin Oriental Hotel Group ailesine katılan Tito, kariyer hayatına Hilton Vienna Plaza’da adım atmış, ardından Hilton Bosphorus, Istanbul’da çalışmaya başlayarak Hilton İzmir’in açılış öncesi döneminde çeşitli görevler üstlenmiştir.

30 yılı aşkın süre boyunca Mares Marmaris, Ege Palas, Hilton İzmir ve Swissotel Büyük Efes İzmir’in de dahil olduğu birçok uluslararası lüks markada Satış ve Pazarlama Müdürü, Halkla İlişkiler Müdürü, Satış Direktörü gibi önemli pozisyonlarda bulunmuş, ardından Fairmont Baku’de Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üç sene boyunca başarıyla yürütmüştür.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Tito, Mandarin Oriental Hotel Group ailesindeki yeni görevinde, tecrübeli ekibiyle birlikte büyük başarılara imza atmaya hazırlanmaktadır.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.