SPOR DÜNYASI ANTALYA’YI İZLEYECEK

0

Katılımcı takımların düzeyi ve organizasyon başarısı sayesinde marka değerini her yıl yükselten profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya powered by AKRA, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) desteğiyle 2022 yılında geniş çaplı bir yayın atılımına imza atacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca belirlenen turizm strateji ve politikaları doğrultusunda Türkiye’nin turizm hedeflerine ulaşması, mevcut turizm olanaklarının dünya çapında tanıtılması ve pazarlanması, potansiyel turizm olanaklarının keşfedilerek geliştirilmesi ve kazandırılmasına ilişkin olarak tanıtım, pazarlama ve iletişim faaliyetlerini yürütenTGA’nın desteklediği Tour of Antalya, 2022 yılında şu kanal ve platformlarda olacak:

 

TRT Spor, D-Smart, Sports TV ve S Sport’un yanı sıra Azerbaycan merkezli CBC Sport, İtalya merkezli Horizon Sports, Güney Kore merkezli Eclat NT TV, Tacikistan Devlet Kanalı Varzih, Kazakistan merkezli Q Sport Arena, Kırgızistan merkezli Q Sport, Özbekistan merkezli Uzresport, Antalya merkezli Lider TV ve organizasyonun resmi Youtube kanalı.

 

https://www.youtube.com/channel/UCmiZbBcynib3NBl3k36TODA

 

Hem canlı hem de banttan yayınlarla Antalya’nın tanıtımı yapılacak.

 

10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafından gerçekleştirilecek Tour of Antalya powered by AKRA 2022, bu televizyon kanalları ve dijital platformlarda, canlı ve banttan yayınlarla milyonlarca kişiye ulaşacak.

 

Küresel bisiklet dünyasının en saygın yarışlarından biri haline gelen Tour of Antalya, böylece Antalya’nın tanıtımına ve ülkemizin spor turizmi potansiyelinin daha güçlü şekilde lanse edilmesine katkı sağlayacak.

14 ülkeden 23 takım ve 161 sporcunun parkura çıkacağı organizasyonun dört günlük etap programı ise şöyle olacak:

 

I. Etap: Side – Antalya (10 Şubat 2022 Perşembe)
II. Etap: Kemer – Antalya (11 Şubat 2022 Cuma)
III. Etap: Aspendos – Termessos (12 Şubat 2022 Cuma)
IV. Etap: Antalya – Antalya (13 Şubat 2022 Pazar)

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.