The Ritz Carlton İstanbul’da Güçlü Yeni Atamalar

0

Turizm sektöründe sürdürülebilir yenilikleri hayata geçirerek, lüks konaklama anlayışını 21 senedir devam ettiren The Ritz-Carlton, Istanbul, yönetim kurulu kadrosundaki değişiklikleri duyurdu.

The Ritz-Carlton, Istanbul, yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 2009 yılından bu yana aralıklarla The Ritz-Carlton, Istanbul bünyesinde görev yapan Ela Ergin, otelin yeni Genel Müdürü olmasının ardından otelin yönetim kurulunda da yeni atamalar gerçekleşti.

2012 yılından bu yana aralıklarla The Ritz-Carlton, Istanbul bünyesinde görev yapan Burçin Toros Uyanık, otelin yeni Satış ve Pazarlama Direktörü oldu. Markanın Satış Direktörlüğü görevini 2019 yılından bu yana sürdüren Burçin Toros Uyanık’ın ataması açıklandı. Otelcilik kariyerine The Ritz-Carlton, Istanbul Oteli’nde başlayan Toros, 2016 yılında Swissotel The Bosphorus, Istanbul’da Satış Müdürü olarak atandı ve Satış Direktör Yardımcısı unvanında görevini sürdürdü. Olağanüstü misafir deneyimleri yaratarak, turizm sektöründe aktif rol alan Burçin Toros Uyanık, 2013 yılından bu yana yüksek enerjisi ile Ortadoğu, Güney Amerika, Uzakdoğu, BDT pazarlarında iş geliştirmeye yönelik kilit roller üstlenmişti.

Kariyeri Mövenpick İstanbul, The Ritz- Carlton, DIFC (Dubai), The Nile Ritz-Carlton (Mısır), Hilton (Washington DC, Amerika) gibi otellerde ön büro ve yiyecek&içecek alanlarında sürdüren İpek Akman, 3 sene önce Yiyecek&İçecek Outletler Müdürü olarak göreve başladığı The Ritz-Carlton, Istanbul’da, Yiyecek&İçecek Direktörü oldu. Sabancı Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nden mezun olan ve İsviçre Swiss Hotel Management School’da otel yönetimi üzerine yüksek lisans yapan İpek Akman, etkin iletişim yeteneğiyle turizm sektöründeki başarılarına devam ediyor.

Erciyes Üniversitesitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Akdeniz ve Ege otellerinde farklı departmanlarda çalışarak başlayan Gülderen Budak ise The Ritz-Carlton, Istanbul Otel Müdürü olarak atandı. Denver Marriot, Colorado’da yönetim eğitimleri alan Budak, son 21 yıldır The Ritz-Carlton, Istanbul bünyesindeki görevini başarıyla sürdürüyor. The Ritz-Carlton çatısı altındaki yolculuğu boyunca The Ritz-Carlton, Sanya, The Ritz-Carlton, Herzliya, The Ritz-Carlton, Powerscourt Irlanda otellerinin açılış operasyonlarında bulunan Gülderen Budak 2014 yılında The Award of Excellence in Delivering the Guest Experience (EDGE) gibi pek çok ödülün de sahibi olmuştur.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.