THY’den ‘George Clooney’ açıklaması

0

Hollywood yıldızı George Clooney, İngiliz The Guardian gazetesine verdiği röportajda, ‘ülkenin rejimi ve insan haklarına bakışı yüzünden’ 35 milyon dolarlık bir anlaşmayı reddettiğini açıklamıştı. İddialar üzerine THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, bir açıklama yaptı.

Günler sonra Clooney’in reddettiği reklam filminin THY olduğu iddia edildi. İddialar üzerine bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, ‘Kendisine gerçekten şahsi olarak hayranlık duyarım ama hiçbir şekilde reklamımızda oynatalım diye girişimimiz yok olmadı’ şeklinde konuştu.

İddialar üzerine bir açıklama yapan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “George Clooney severim, çok iyi bir oyuncudur, çok iyi filmleri vardır. Kendisine gerçekten şahsi olarak hayranlık duyarım ama hiçbir şekilde George Clooney reklamımızda oynatalım diye girişimimiz yok olmadı da.

Konuşulan astronomik ücretler zaten dünyadaki bu tür anlaşmalara aykırı

Biz Türk Hava Yolları olarak dünyada birçok önemli reklam yıldızı veya önemli yüzle anlaşmaları olan, uluslararası reklamlar konusunda ödüller almış bir şirketiz.

George Clooney ismiyle resmi olarak hiç ilgilenmedik hiçbir böyle teklifimiz olmadı” diye konuştu.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.