Türkiye’deki yeni otelleri İçin alacakları personel sayısını açıkladı

0

Hilton Orta Doğu, Afrika, Türkiye Başkanı Jochem-Jan Sleiffer, Hilton’un Türkiye hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Hilton’un tüm markalarını Türkiye’ye getirmek istiyoruz

Jan Sleiffer, Hilton’un tüm markalarını Türkiye’ye getirmek istediklerini, daha da büyümek için fırsatlar aradıklarını ifade ederek, Türkiye’de olmadıkları birçok şehrin bulunduğunu ve oralarda da olmak istediklerini söyledi.

Türkiye’de 30 yeni otelimiz için 3 bin ekip arkadaşı daha arıyoruz

Sleiffer, Türkiye’nin ABD dışındaki en büyük 4’üncü bölge olduğuna işaret ederek, “Bu nedenle yakın zamanda Türkiye’deki 100’üncü otelimiz için anlaşmayı tamamladık. Şu anda 70’ten fazla otel işletiyoruz ve 30 tane daha otelimiz yakın zamanda faaliyete geçecek. Bu, gelecek yıllarda çok sayıda insan istihdam edeceğimiz anlamına geliyor. Şu anda yaklaşık 5 bin ekip üyesiyle 70 oteli işletiyoruz ve önümüzdeki birkaç yıl içinde 3 bin ekip üyesi daha arıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de daha fazla otel geliştirmek istiyoruz

Türkiye’de daha fazla otel geliştirmek istediklerini vurgulayan Sleiffer, “Şu anda Türkiye’de sekiz markamız var. Müşterilerimizin olmak istediği her yerde olmak istiyoruz, bu yüzden Antalya, Dalaman, Bodrum, İstanbul ve Ankara’da otellerimiz var. Yakın zamanda Şanlıurfa’da da açılacak.” dedi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.