Türkiye’ye Yoğun Talep Var

0

TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Fransa’nın Cannes kentindeki Uluslararası Lüks Turizm Pazarı Fuarı’nda Türkiye’ye talebin çok yoğun olduğunu söyledi.

 

Eresin, Uluslararası Lüks Turizm Pazarı Fuarı’nı sosyal medya hesabından değerlendirdi. Fuarda  Türkiye’ye talebin çok yoğun gözüktüğünü belirten Eresin, ”Özellikle İstanbul, Kapadokya, İzmir ve Bodrum önümüzdeki dönemde, pandeminin etkisini kaybetmesi halinde çok fazla talep görecek ve sezon oldukça yoğun geçecek gibi” dedi.

Türkiye standında 36 firmanın katılım sağladığını ve her firmanın gelen randevulardan oldukça memnun olduğunu ifade eden Eresin, şunları kaydetti:

”Herkes çok yoğun ve önceden alınan randevuların tamamı gerçekleştirilmiş durumda, yarın da bu şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Bazı ülkelerin hala Türkiye’yi kırmızı listelerinden çıkartmaması üzücü ve anlaşılır bir durum degil ancak gelinebilen ülkelerden taleplerin bu denli iyi gözükmesi 2022’de toparlama ümitlerimizi arttırdı. Yılın son fuarından umutlu ayrılmak bile burada bulunan meslektaşlarım ve turizm sektörü için yeterli bir motivasyon. ”

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.