Yarışma Konusu; Anadolu Yemekleri

0

Anatolia Turizm Akademisi ile Turizm Eğitimi ve Eğiticileri Derneği tarafından Anadolu Yemekleri Fotoğraf Yarışması düzenleniyor. Anadolu mutfağı yemeklerinin tanıtılmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışmada eser başvuruları “öğrenciler” ve “yetişkinler” olmak üzere iki ayrı kategoride kabul ediliyor. “Öğrenci” kategorisi meslek liselerinin ve üniversitelerin (önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora) turizm, gastronomi, yiyecek-içecek, turist rehberliği, otel işletmeciliği vb. bölümlerinde kayıtlı olan 14 ve üstü yaşlardaki öğrencilerin katılımına açık iken, “yetişkinler” kategorisine 17 ve üstü yaşlardaki amatör ve profesyonel herkese açık. Yarışmaya katılım ise ücretsiz.

Yarışmanın seçici kurulunda şu isimler yer alıyor: Cengiz MURATŞAH (Yönetim Danışmanı), Prof. Dr. Meryem AKOĞLAN KOZAK (Anadolu Üniversitesi), Ali Rıza DÖLKELEŞ (Executive CHEF, Limak Limra Hotel, Prof. Dr. Ertuğrul ALGAN (Fotoğraf Sanatçısı, Eskişehir Teknik Üniversitesi), Fehmi KÖFTEOĞLU (Turizm Gazetecisi, www.turizmgazetesi.com)              Şeref BAYRAM (Fotoğraf Sanatçısı) ve Necdet ALKANDEMİR (Turizm & İletişim Profesyoneli).

Anadolu Yemekleri Fotoğraf Yarışması’nda öğrenci ve yetişkinler olmak üzere her iki kategoride de birinci ve ikinci olanlara beş yıldızlı otelde iki kişilik 5 günlük her şey dahil tatil ödülü verilecek. Yarışmaya 15 Şubat 2022 tarihine kadar online ortamda başvuru yapılabiliyor. Ayrıntılı bilgi için şu adresteki internet sayfaları incelenebilir:  https://anatoliajournal.com/fotograf

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.