Yeni CEO: Türkiye’de kendi markamızla otel sayımızı artıracağız

0

FTI Group otel yatırımını Mısır ve Türkiye’de artıracak. FTI Group, grubun yeni CEO’su Karl Markgraf, başarılı oldukları en popüler destinasyonlarda yeni otellerin açılacağını söyledi.

Türkiye’de kendi markamızla büyüyeceğiz

Şirket, tatiller de Alman turistler arasında oldukça popüler olan Mısır ve Türkiye’deki otel yatırımlarını kendi markasıyla büyütecek. Markgraf Körfezi ve Kızıldeniz ile Türk Rivierası’nda daha da büyüyeceklerini açıklayan şirket, gelişme odağına G.Kıbrıs, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Balear Adaları, Kanarya Adaları, Fas, Türkiye ve Tunus’u koyuyor.

FTI Group tarafından Eylül 2015’te kurulan Meeting Point Hotels, 8 ülkede 13.000’den fazla oda, 60’tan fazla tesise sahip uluslararası bir konaklama şirketid. Şirketin portföyünde Labranda Hotels & Resorts, Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts, Lemon & Soul Hotels yer almaktadır. Buna ek olarak şirket, ayrıca, Meeting Point Hotels tarafından yönetilen Aquaworld Belek gibi MP Hotels tesislerini de yönetiyor. Şirketin Kanarya Adaları, Fas, Malta, İtalya, Yunanistan, Hırvatistan, Türkiye ve Mısır’da tatil köyleri ve otelleri de bulunuyor. (Turizmdatabank)

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.