Zengin Ruslar 8 şehirden Bodrum’a uçacak

0

Neşet Koçkar’ın sahibi olduğu Rus Tur Operatörü Anex Tour Bodrum’a yönelik sunduğu premium sınıf turizm ürününde hedef büyüttü.

Anex Tour, tarihinde ilk kez Eylül ayı ortasında Türkiye’de yeni bir premium sınıf turizm ürününü piyasaya sürmüş özel jet uçuşlarıyla Rus zenginleri Bodrum’a getirmeye başlamıştı.

Lujo Bodrum’da konaklıyorlar

Bodrum’a özel uçakla premium turların ilk jet 14 Eylül’de Bodrum’a inmişti. Özel uçakla Moskova’dan Bodrum’a gelen Rus zengin turistler 5 yıldızlı Lujo Bodrum Otel’de konaklıyor.

Yaz sezonunda Rusya’nın 8 şehrinden Bodrum’a zengin Rusları getirecek

Anex Tour’un özel uçağı şimdiye kadar Moskova, Krasnodar, Yekaterinburg ve Kazan’dan Bodrum’a çok sayıda uçuş yaparak zengin turistleri getirdi. Premium turlara ilgiden memnun kalan Anex Tour bu yaz dönemi için Rusya’nın 8 şehrinden Bodrum’a zengin Rus turistleri getirecek. Anex Tour, Kazan, Krasnodar, Yekaterinburg, Irkutsk, Mineralnye Vody, St. Petersburg, Tyumen ve Novosibirsk şehirlerinden Bodrum’a özel uçakla premium tur düzenleyecek.

Mayıs’tan Ekim’e kadar haftada bir uçuş

Bodrum Lujo Hotel’in satış departmanı temsilcisi Takhmina Sharafutdinova, ATOR Vestnik’e uçuşların yaklaşık haftada bir sıklıkta planlandığını söyledi.

Lujo Black Jet, St. Petersburg’dan 3 Mayıs-17 Eylül tarihleri arasında Bodrum’a uçacak. Programın başlangıcında iki kişilik 9 gecelik uçuş dahil bir paket tur 557 bin rubleye mal olacak.

Irkutsk hariç diğer şehirlerden Nisan sonu-Mayıs başından 20 Ekim’e kadar özel uçakla premium uçuşlar planlanıyor.

10 günlük lüks tur 142 bin liradan başlıyor

Bodrum havaalanına düzenlenen turlar 10 gece için tasarlandı. Premium paket turların fiyatları iki kişi 1 milyon 231 bin 600 ruble’den (142 bin lira) başlıyor.

72 business koltuklu

Premium turlar sadece Lujo Bodrum Otel’in Rus zengin müşterileri için düzenleniyor.

Anex Tour’un jetinin charter uçaklara göre farkı tüm uçak kabini tamamen 72 business sınıfı koltuğa ayrılmış olması.

Türkiye premium turlarında kullanılmaya başlanan Priority Jet 757-200, önceden Four Seasons otel zincirinin bünyesindeydi. Uçak yakın bir zamanda ANEX Tour’a bağlı AZUR Air filosuna katıldı.

 

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.