Antalya, Firuz Bağlıkaya’nın etrafında kenetlendi…

0

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya liderliğindeki değişim hareketinin yeni döneme ilişkin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, turizmin başkenti Antalya’da yüzlerce seyahat acentası temsilcileriyle buluşarak birlik beraberlik mesajı verdi.

TÜRSAB Yönetimi tam kadro etkinliğe katıldı

Coşkulu bir atmosferde gerçekleşen toplantıya katılan TÜRSAB Heyetinde; TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’ya, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri Tolga Gencer, Hamit Kuk, Disiplin Kurulu Başkanı İbrahim Canatan, Denetim Kurulu Başkanı Ahmet Özden, Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin, Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mehmet Akyıl, Hatay Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aycıl, Mersin Bölge Temsil Kurulu Başkanı Hakan Bayındır, Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Türemez, Avrupa Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yıldırım Taş, Manavgat-Side Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mehmet Uslu, Pamukkale Bölge Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu, Doğu Anadolu Bölge Temsil Kurulu Başkanı Cevdet Özgökçe, Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Murat Güleryüz, Doğu Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş, Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Egemen Aydın, Çanakkale-Balıkesir Bölge Temsil Kurulu Başkanı Fatih Ergün, Kuzeydoğu Anadolu Bölge Temsil Kurulu Başkanı Nuh Şenol, Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Başkanı Bilal Şenel, Orta Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yılmaz Uzunlar, Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Hüseyin Gençer, Kemer Bölge Temsil Kurulu BaşkanI Mehmet Akbaba, Incoming Turizmi İhtisas Başkanı Aylin Özsavaş, HURSAD Onursal Başkanı Mehmet Uzuner, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri; Nezih Hacıalioğlu, Davut Günaydın yer aldı. Görkemli buluşmaya Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar da katılım gösterdi.

 

Laf değil iş üretmeye devam edeceğiz
Bağlıkaya konuşmasına; “Birliğimize, her bir üyemize karşı yürütülen bu itibarsızlaştırma çabasına en iyi cevabı yine sizin desteğinizle bir olup beraber olup kongrede vereceğiz. Artık yepyeni bir dönemin eşiğindeyiz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılına doğru ilerlerken Birlik olarak ülkemiz turizmini el birliğiyle mevcut seviyesinin çok daha üzerine çıkartmak gibi çok büyük bir sorumluğumuz var. Yaptıklarımız ile konuşacağız. Acentalarımıza köstek değil, tam tersine destek olacağız. Yolunu açacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da laf değil iş üreteceğiz. Yarım asırlık bir kurum olmanın sağladığı birikim ve sorumlulukla yeni dönemde de seyahat acentalarımızın haklarını koruyacak ve iş hacimlerini artıracak vizyoner projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu salonda gördüğüm birlik ve beraberlik tablosunu olağan genel kurul seçimlerinde de sergileyeceğinize inanıyorum. Yeni dönemin hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” cümleleriyle son verdi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.