Antalya’daki 5 yıldızlı oteller o pazara odaklandı

0

Antalya’daki 5 yıldızlı oteller tanıtım için yeni pazara odaklandı.

 

Antalya’nın turizm merkezlerinden Belek’teki Granada Luxury Otel, bölgedeki 5 yıldızlı otelleri BDT ülkelerinden 130 acenteyle ‘Best Workshop Türkiye 2022’de bir araya getirdi. Acentelere bağlı 250 misafirin katıldığı ve 3 gün süren workshopta, otel yetkilileri Antalya’yı ve otellerini ikili görüşmelerle tanıttı. Geniş katılımlı workshopa, BDT ülkelerinin yanı sıra Rusya’dan katılan acenteler de oldu.

Kırgızistan, Kazakistan ve Azerbaycan pazarındaki tanıtımımızı güçlendirmek istiyoruz

Organizasyonla ilgili bilgiler paylaşan belirten Granada Otelleri Satış Pazarlama Müdürü Barış Kökkaya, hedef pazarlarındaki BDT ülkelerin bağlı 130 acenteden 250-300 kişilik bir misafir ağırladıklarını ve bölgedeki diğer otellerle bu misafirleri buluşturduklarını söyledi. Organizasyonun Antalya’nın tanıtımına son derece olumlu katkı sağlayacağına dikkati çeken Kökkaya, “Kaynak pazarlarımız son yıllarda oldukça hareketli. Özellikle Kırgızistan, Kazakistan ve Azerbaycan pazarı, bölgemizi sıklıkla tercih eden misafirler. Bu pazarlardaki tanıtımımızı güçlendirmek istiyoruz” dedi.

Mayıs ayı itibariyle ciddi oda sayılarına ulaşmaya başladık

Bu yıl pandeminin etkilerini atlattıklarını ifade eden Kökkaya, özellikle Avrupa kaynaklı pazarlarda bir artış yakaladıklarını belirterek, İngiliz pazarımız çok iyi ve hızlı gidiyor. BDT ülkelerinden geçen yıl pandemiden dolayı uçakların ertelenmesiyle sıkıntı yaşamıştık ama bu sene uçuşlar başladı ve yoğun bir talep alıyoruz. Özellikle mayıs ayı itibariyle ciddi oda sayılarına ulaşmaya başladık” diye konuştu.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.