Bodrum’un yeni lüks oteli yazın açılıyor

0

Besa Grup’un 250 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum’da hayata geçireceği “The BO Viera“ projesinde inşaat çalışmalarında sona gelindi. Curio Collection by Hilton markası Türkiye’de ilk kez “The BO Vue” ile Bodrum’da yaşam bulacak.

Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, Bodrum’a lüksün ötesinde yeni bir otel açıyor. 250 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje içinde yer alan ve bu yaz ilk misafirlerine kabul edecek otel Bodrum’un yeni gözdesi olacak.

Otel hakkında bilgi veren Bezci, “The Bo Viera projemiz için gece gündüz çalışıyoruz. Proje bünyesinde yer alan ve bu sezon hizmet vermeye başlayacak olan The Bo Vue Curio Collection By Hilton ise Bodrum turizmi için çok önemli bir adres olacak” dedi.

85 odalı ve 180 yatak kapasiteli olarak planlanan The BO Vue’da, tüm odaların deniz manzaralı olarak tasarlandığı bilgisini veren Bezci, 150 metrelik büyüleyici bir sahile sahip olan otelin benzersiz mutfak deneyimiyle de dikkat çekeceğini söyledi. Dünya standartlarında spa hizmeti ile otelin, Bodrum’un en gözde otelleri arasında olması bekleniyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.