Club Zigana Oteli satıldı… İşte yeni sahibi!

0

Trabzonspor eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz’a ait Antalya Kemer bölgesinde bulunan Club Zigana Hotel’i satıldı.

Turizm sektörünün güçlü zincir gruplarından biri olan Aydınbey Group Hotels Kemer bölgesindeki Club Zigana Kemer’i satın aldı. Tesis kapılarını 2023 turizm sezonunda açacak.

Aydınbey Group Koordinatörü Erdoğan Turan, Kemer Belbidibi’nde bulunan Club Zigana Kemer otelin 2023 turizm sezonunda misafirlerine kapılarını açacağını belirterek, partnerlerine şu açıklamayı yaptı:

“Aydınbey Group Hotels olarak; Ürün yelpazemizi genişleterek, Türk ve Antalya turizmine hizmetlerimizle en üst düzeyde değer yaratmak arzusuyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Club Zigana Kemer satın alımı ile bölgenin gelişimine katkı sunmak arzumuz ve inancımızla; değerli misafirlerimize konfor ve şıklığı aynı anda yaşatabilmek, hayallerindeki huzur ve mutluluğun daha fazlasını verebilmek adına, gerekli renovasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra, 2023 Yaz sezonunda yeni tesisimizi Kemer Beldibi Bölgesi’nde sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyacağız.

Dünden bugüne kadar her zaman bizlerden esirgemediğiniz destek ve süregelen işbirliğimizin, bu önemli süreçte ve gelecekte de her daim yanımızda olacağınıza dair inancımız tamdır” dedi.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.