Cüneyt Kuru Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Cüneyt Kuru Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

0

2018-2020 ve 2020-2022 yıllarında 2 dönem, Skal Antalya Yönetim Kurulu Başkanlığını başarıyla yürüten Cüneyt Kuru,  yapılan 10. Olağan Genel Kurul sonucunda Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütü SKAL, 103 Ülkede, 324 Kulüp ve yaklaşık 13 bin üyesi bulunan ve Türkiye’de 16 Kulüp ve 60’a yakın turizm bileşenlerinin yöneticilerinden oluşuyor.  Cüneyt Kuru, 800’e yakın turizm profesyoneli tarafından temsil edilen Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu’nun Konya Dedeman Hotel’de Konya Skal Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurulu sonucunda yoğun katılımlı adaylar arasından Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Kuru, Skal Antalya Başkanlığında Yönetim Kuruluyla birlikte yürüttüğü başarılı çalışmalarını, bundan böyle Skal Antalya’yı temsilen Uluslarası Skal Dernekleri Federasyonu’na taşıyacağını ve Skal Antalya’yı en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi. Cüneyt Kuru, sağlık, mutluluk, dostluk ve uzun ömür ilkesi doğrultusunda başarılarını sürdüreceğinin sözünü verdi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.