Detur Global, Finlandiya uçuşlarında frekans artırdı!

0

İskandinavya pazarının en büyük tur operatörlerinden biri olan Detur Global, yoğun ilgi gördüğü Finlandiya’da uçuş sayısını artırma kararı aldı.

Avrupa’nın deneyimli tur operatörü Detur Global, bu yıl yüksek taleple karşılaştığı İskandinavya pazarında 52 hafta boyunca devam eden ülke uçuşlarından bir kısmına ek seferler koydu. En yoğun frekans artışı ise Finlandiya’da yaşandı.

Yıl boyunca her hafta cumartesi günleri Helsinki’den Antalya’ya uçan Detur Global, sabit uçuşlarının yanı sıra nisan, mayıs ve haziran aylarında frekans artışına gittiğini açıkladı. Bu kapsamda tur operatörü ilkbahar ve yaz döneminde her pazartesi Helsinki-Antalya arasında ek seferler düzenleyecek.

Detur Global’in Finlandiya’nın Jyväskylä Havalimanı’ndan Antalya’ya haftada bir gün olmak üzere seferleri de bulunuyor. Ayrıca 7 Nisan’dan itibaren sezon sonuna kadar Oulu Havalimanı’ndan yeni uçuşlar başlatacak; eylül ve ekim aylarında ise Finlandiya’nın farklı havalimanlarından Türkiye’ye uçuşlar gerçekleştirecek.

Paskalya tatiliyle birlikte Finlandiya’dan Yunanistan’ın Rodos ve Girit adalarına yönelik uçuşlarının startını verecek olan Detur Global, cuma ve cumartesi günleri olmak üzere haftada birer sefer düzenleyecek. Tur operatörü, Helsinki dışında Finlandiya’nın farklı 4 havalimanından hem ilkbahar hem de sonbahar dönemlerinde Rodos ve Girit’e uçmayı planlıyor.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.