İsmail Çağlar: Noel ve yılbaşı İçin Antalya’daki otellere büyük İlgi var

0

Antalya’da kış döneminde de açık olan oteller, Noel ve Yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı. Geçen sene de büyük ilgi gören Antalya’daki oteller bu sene de Noel ve Yılbaşı dönemlerini dolu geçirecek.

Antalya’da kış döneminde açık olan oteller Noel ve Yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı. Otellerini süsleyen turizmciler, hazırladıkları programlarla misafirlerine dolu dolu bir tatil imkanı sunacak. Bu dönemde Avrupa ve BDT ülkelerinden ilgi gören oteller, iç pazardan da büyük talep görüyor.

15 günlük Noel ve Yılbaşı döneminde yüzde 100 doluluğa ulaşacaklarını belirten Antalya’daki IC Hotels Green Palace & Residence İşletme Müdürü İsmail Çağlar, özellikle Almanya ve Rusya’dan ciddi sayıda misafir ağırlayacaklarını kaydetti. Başarılı bir sezon geçirdiklerini ve Noel ve Yılbaşı ile bu sezonu taçlandıracaklarını ifade eden İsmail Çağlar, “Antalya bu sezon 15 milyonun üzerinde turist ağırladı. Yılı Noel ve Yılbaşı ile kapatacağız. Kış döneminde açık olan otellere büyük ilgi olduğunu biliyoruz. İki hafta öncesinden rezervasyonlarımız doldu. Yıl biterken 15 günlük güzel bir süreç yaşayacağız” dedi.

Misafirlerin 2023’ü uğurlayacağı bu dönemde otellerin ışıl ışıl süslendiğini belirten Çağlar, “Eğlence programlarımız ve menülerimizi de özel olarak hazırladık. Keyifli ve eğlenceli bir yılbaşı olacak. Biz konaklama sektörü olarak misafirlerimizin memnuniyeti için IC Hotels Green Palace & Residence olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve önlemlerimizi aldık. 2023’e misafirlerimizle keyifli bir şekilde veda edeceğiz” diye konuştu.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.