Jolly Büyümeye Devam Ediyor

0

Jolly bayilerine bir yenisi daha eklendi. İki kadın turizmci İstanbul-Kadıköy’de bulunan Nautilus AVM’de Jolly bayisi açtı.

Jolly’nin İstanbul-Kadıköy’de bulunan Nautilus AVM’deki yeni şubesi hizmete açıldı. Açılışa Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bilir de katıldı.

“GÜZEL BİR SEZON OLACAK”

Deniz ve İrem Benli, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiklerini ifade etti. Deniz-İrem Benli, “Jolly ile devam edersek başarılı olabileceğimizi düşündük. Umutluyuz güzel bir sezon olacağını düşünüyoruz. Misafir memnuniyeti bizim için büyük önem taşıyor” dedi. Açılışta değerlendirme yapan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ise, “Jolly büyüyor. Değerli arkadaşlarımızın da böyle yatırımlar yapması bizi ayrıca mutlu ediyor.” dedi.

“JOLLY ACENTELERİYLE BERABER BÜYÜYECEK”

Jolly’nin acente kökenli bir şirket olduğunu hatırlatan Mete Vardar, “Bazı şirketler online tarafa kayıyor, yeni markalar açıyor. Ama biz her zaman şunu söylüyoruz; çok büyük bir aileyiz. Acentelerimizle büyüyoruz. Hiçbir zaman bu düşüncemizden farklı bir yöne gitmedik. Jolly acenteleriyle beraber büyüyecek bir şirket. Bu yatırımlar bizi mutlu ediyor, heyecan veriyor. Turizmin zor döneminde böyle bir yatırım yaptıkları için Deniz ve İrem arkadaşımı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“BEN GEMİYE KAPTANLIK YAPIYORUM AMA…”

Jolly’nin 35. yılında olduğunu ve şirketin bu noktaya gelmesinde en büyük payın misafirleriyle yaşadığı duygu bütünlüğünde ve çalışanlarının azminde olduğunu kaydeden Vardar, “Ben gemiye kaptanlık yapıyorum ama işin gerisinde çok büyük bir mücadele var. Türkiye genelinde 170 tane Jolly bayiimizle beraber aynı duygu bütünlüğü içerisindeyiz. Dürüst bir şirketiz. Misafirimize bu güveni verdik. Pandemi sürecini çok iyi yönettik. Misafirimizi ailenin bir parçası olarak gördük. 2021’de 2019’a göre kişi sayısında yüzde 32, ciroda 83 büyüdük. Güven artıyor, seviliyoruz” şeklinde konuştu.

“HİÇBİR SİYASETİN İÇİNDE DEĞİLİZ”

Jolly’nin salgın döneminde en iyi yönetilen şirket olduğunu açıklayan Mete Vardar, “şikayetvar.com’da Türkiye’deki en başarılı yönetilen şirket ödülünü aldık. Pandemi sürecinde misafiri memnun edebilmek bizi ayrıca gururlandırıyor. Türkiye’de sevilen, hiçbir siyasetin içinde olmayan, gücünü dış etkenlerle değil kendi çalışma arkadaşlarından, acentelerinden ve misafirlerinden alan, onlarla büyüyen bir şirketiz” ifadelerini kullandı.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.