Otel dolduran 10 milyon liralık Hint düğünü!

0

Daha önce Antalya ve Bodrum’da yapılan milyonluk Hint düğünleri, rezervasyonların yoğunluğundan dolayı İzmir’e kaydı. Hintli dolar milyarderlerinin yeni düğün rotası İzmir oldu.

İzmir Selçuk’ta 3 gün 3 gece süren düğünle dünyaevine girdiler

İngiltere’de yaşayan Hintli gelin Raveena Thakrar ile damat Krishen Patel, İzmir’in Selçuk ilçesindeki 5 yıldızlı Korumar Ephesus Otel’de 3 gün 3 gece süren rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Korumar Ephesus Oteli Genel Müdürü Tacettin Özden, 10 milyon lira harcanan düğün için hazırlıkların 2 yıl önceden başladığını söyledi.

300 misafir katıldı

Organizasyon için 4 kamyon malzeme ile sahne dekoru hazırlanırken, düğüne İngiltere, Kenya, Hollanda, İsviçre, Hindistan ve Almanya’dan 300 misafir katıldı.

İzmir’e daha fazla Hint düğünü

Korumar Ephesus Oteli Genel Müdürü Tacettin Özden, gazetecilere, hazırlıkları 2 yıl süren özel bir düğüne ev sahipliği yaptıklarını belirtti. Hintlilerin çok farklı bir düğün kültürüne sahip olduğunu dile getiren Özden, “Çok detaylı ve uzun çalışmalar gerektiren uzun bir süreçti. Pandemiden sonra Ege Bölgesi’nde Bodrum dışında, Hint düğününe ilk kez biz ev sahipliği yapmış olduk. Bu da ayrı bir heyecan oldu. Pandeminin bittiğini, her şeyin normalleştiğini gösteren, ülkemiz, turizm ve bizler açısından moral kaynağı olan büyük bir işti” dedi.

Düğünü organize eden Sun Sea ve Shaadi şirketinin sahibi Ceren Yüksel Kabaoğlu, böyle bir organizasyonun İzmir’de yapılmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, bölgede daha fazla Hint düğünü yapılması için girişimlerinin sürdüğünü söyledi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.