Regnum Carya Konser Serisine Yenilerini Ekliyor

Regnum Carya'dan Konser Serisine Yenilerini Ekliyor

0

Geçtiğimiz yıllarda dünyaca ünlü müzik devlerini ağırlayarak tüm dikkatleri üzerine çeken Regnum Carya, kesintisiz müziğe ev sahipliği yaparak dört mevsim eğlence ayrıcalığını misafirleriyle paylaşıyor.


İki yıl boyunca müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayarak yılın en çok konuşulan konserlerine imza atan Regnum Carya kış sezonuna müzik ve eğlence dolu bir programla geçiş yapıyor. Kısa süre önce sunduğu kış paketiyle misafirlerine avantajlı ve kaliteli bir tatil sunan Regnum Carya kış sezonunda konaklayan misafirlerine yaz enerjisini yaşatmaya devam ediyor.
POPÜLER İSİMLER REGNUM CARYA’DA
Ev sahipliği yaptığı ses getiren etkinlikleriyle klasik otel anlayışını baştan sona değiştiren Regnum Carya kış sezonunda da keyifli tatilin adresi oluyor. Müzik ve eğlencenin ritmini yükselten hafta sonu konserleri, müziğin iddialı isimleriyle Regnum Carya, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Hafta sonu konserlerinde sahne alan kendine has isimlerle kesintisiz eğlenceden vazgeçmeyenler için unutulmaz performanslar sergiliyor. Müzik kariyerine sokak müzisyenliğiyle başlayan ve kısa sürede en çok dinlenen isimler arasına girmeyi başaran Anadolu Funk’ın genç sesi Evrencan Gündüz’le başlayan hafta sonu konserleri Türk rock müziğin iddialı vokali Fatma Turgut’tan sonra başarılı coverlarıyla da dikkat çeken Sena Şener’le devam ediyor. Sena Şener sevilen yabancı coverları ve liste başı şarkılarıyla 19 Aralık Cumartesi günü 21:30’da Regnum Carya sahnesinde müzik severlerle buluşuyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.