Rekor fiyata satın aldığı otelin yeni İsmi belli oldu

0

Bünyesinde Fethiye’deki Hillside Beach Club tatil köyünü bulunduran Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, geçtiğimiz Kasım ayında ikinci otel yatırımını yapmıştı.

422 milyon lirayı peşin ödemişti

Alarko GYO, Bodrum Gündoğan’da Tekaş Teknik İnşaat’ın sahibi olduğu 1022 yatak kapasiteli Green Beach Resort Otel’i satın almıştı. Holding, 1022 yatak kapasiteli Green Beach Resort Otel’i 422 milyon 875 bin liraya (KDV hariç) bedel üzerinden peşin olarak satın almıştı.

Yeni ismi HILLSİDE BODRUM OTEL oldu, 965 milyon lira yatırımla yenilenecek

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, tesiste yenileme yaparak yeniden faaliyete açacak. Adı HILLSIDE BODRUM OTEL olarak değişen otelde oda sayısında ve alanında herhangi bir artış yapılmayacak. Tesiste eskimiş ve günün koşullarına cevap veremeyecek duruma gelmiş otel blokları kısmen yıkılarak yenilenecek.

Mevcutta proje sahasında bulunan otel 477 oda kapasite ile faaliyet gösteren tesis onarım ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile 359 oda kapasitesiyle hizmet verecek.

Projede; inşaat bedeli, proje tefrişat ve dekorasyon bedeli, peyzaj ve çevre düzenlemesi, altyapı maliyetleri olmak üzere toplam 965.25 milyon TL harcanacak.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.