Türk Turizminin Nabzı 11. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde Atacak

Türk Turizminin Nabzı 11. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde Atacak

0

Dünya, Türkiye ve Antalya turizmine yön veren sektör temsilcilerinin bir araya geldiği en büyük buluşmalarından birisi olan, Uluslararası Resort Turizm Kongresi bu yıl 11’inci  kez AKTOB ev sahipliğinde gerçekleşecek.

DenizBank Ana sponsorluğunda “Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği” ana teması ile organize edilen Kongre, 25 Kasım 2021 de Nirvana Cosmopolitan Hotel Lara’da yapılacak.

Turizmin mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadeli olası gelis¸melerin sektöre yansımaları 11. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde ele alınacak. AKTOB Başkanı Erkan Yağcı; “Salgın etkisinde geçen 2021 yılının ardından beklentilerimizin yükseldiği bir sürece girdik. Bir senelik aradan sonra sektör paydaşlarımızla yeniden yüz yüze bir araya geleceğiz. Kongrede, Türkiye turizmini yeniden zirvelere taşıyacak konular ele alınacak ve ortak akıl platformu oluşturulacak. Turizmde dijital dönüşüm, turizm ekonomisi, kaynak pazarlardaki gelişmeler, sektöre yön veren yeni trendler gibi gündemin önemli başlıkları yetkin isimler tarafından ele alınacak” dedi.

Kongrede zengin bir içerikle oluşturulan çeşitli başlıklar altında, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Birleşmiş Milletler 75. Dönem Genel Kurul Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır; Gelecekbilimci (Futurist) Ian Yeoman, RTK Grup CEO’su Thomas Bösl, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu CEO’su Hakan Ateş, Coral Travel Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yurt, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, FTI Grup Genel Müdürü Ralph Schiller, Sunexpress Havayolları CEO’su Max Kownatzki, Boston Consulting Group Seyahat ve Turizm Avrupa Bölge Direktörü Gabriere Ferri, Google Türkiye CEO’su Mehmet Keteloğlu deneyim, bilgi ve öngörülerini paylaşacak.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi firmaların üst düzey, karar verici temsilcileri katılacak.

www.resortcongress.com web sitesinden kayıt yapılabiliyor.

 

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.