Yeni yıla en görkemli merhaba HILL & CHILL’ DE

0

Kapılarını açtığı günden beri Etiler’in en iddialı ve en gözde mekânı olan Hill & Chill, muhteşem bir yılbaşı partisi ile 2021’e damgasını vurdu. İçinde bulunduğumuz bir yılın tüm stresini attıran ve eğlencenin dozunu yükselten gecede, misafirlere sürprizlerle dolu hediyeler ve eşsiz lezzetler sunulurken, partide çalan müziklerle eğlence doruk noktasına ulaştı. Sartorial Management organizasyonluğunda düzenlenen; çok sayıda ünlü isim ile birlikte, cemiyet, iş dünyası ve basından önemli simaların da katıldığı eğlence dolu yılbaşı partisi, yüzlerce misafire unutulmaz bir gece yaşattı.

Etiler’i sallayacak yeni mekân Hill & Chill açılışını, görkemli bir yılbaşı partisiyle yaparak 2021 yılına damgasını vurdu. 

Uzun süredir hizmet sektöründe başarılı işleriyle adından söz ettiren Seyit Ali Emre ve yabancı yatırımcı ortaklığı ile kurulan gerek dekorasyonu gerekse dünya mutfağıyla konuklarına eşsiz bir hizmet sunan Hill & Chill Restaurant’ın işletmeciliğini, uzun yıllardır birçok restaurant ve mekânın yöneticiliğini yapan genç ve başarılı işletmeci Ömer Fatih Bozkaya üstlendi.

Sartorial Management’in CEO’su Neslihan Tomruk’un organizasyonluğunda düzenlenen ve büyük bir ilginin olduğu yılbaşı partisine influencerlardan, cemiyet hayatının ünlü simalarına, iş dünyasından sanat camiasına ve basınının sevilen isimlerine kadar yüzlerce kişi katıldı.

KONUKLARA LEZZET ŞOVU 

Yeni yıl partisinde birbirinden keyifli performanslara ev sahipliği yapan ve konuklarına unutulmaz bir gece yaşatan Hill & Chill’in ünlü şefleri, 

hazırladığı dünya mutfağının eşsiz lezzetleri ile harikalar yaratarak, adeta konuklarına lezzet şovu yaptı.

HILL&CHILL’DE 2021’E EĞLENCE DOLU VEDA

Müzisyen Ozan Orhon, magazin duayenleri Sahil Keçeci, Alper Alp, Muammer Kapucuoğlu, Kanal D’nin sevilen muhabiri İbrahim Konar, manken Ebru Öztürk, oyuncu Sinem Bayer gibi önemli isimlerin katıldığı ve çalan müziklerle eğlencenin doruk noktasına ulaştığı partide, gece boyu Hill & Chill’in lezzetli mutfağından benzersiz tatlar konukların eğlencesine eşlik etti. 

Pandemi tedbirlerine ve hijyen kurallarına uygun gerçekleştirilen gecede uzun süredir bir araya gelemeyen dostlar da yeni yıla özlem gidererek başlamanın keyfini yaşadılar. 

Levent Çalıkuşu Sokak üzerinde kapılarını misafirlerine açan “Hill & Chill Bar ve Restaurant” Etiler’in en gözde mekânı arasında yerini almaya hazır. 

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.