2 operatör Türkiye tur programlarını genişletti

0

Rus Tur operatörleri ANEX Tour ve Intourist, Rusya’dan THY uçaklarıyla Türk tatil yerlerine tur yelpazesinin genişletildiğini duyurdu.

Anex’ten yoğun program

Anex Tour THY uçaklarıyla Kazan’dan 29 Nisan’dan itibaren Antalya’ya günlük, 26 Mayıs’tan itibaren Bodrum’a haftada 2 kez, Dalaman’a 29 Mayıs’tan itibaren haftada 2 kez tur programı düzenlenecek. Kaliningrad’dan 30 Nisan’dan itibaren Antalya’ya haftada 5 kez, Omsk’tan 30 Nisan’dan itibaren Antalya’ya haftada 5 kez, Perm’den 30 Nisan’dan itibaren Antalya’ya Mayıs ve sonrasında haftada 4 kez, Haziran’dan itibaren her gün tur programı düzenlenecek. Tümen’den 1 Mayıs’tan itibaren Antalya’ya haftada 5 kez, Surgut’tan 25 Mayıs’tan itibaren Antalya’ya haftada 2 kez, Çelyabinsk’ten 29 Mayıs’tan itibaren Antalya’ya her gün tur programı düzenleyecek.

Intourist Antalya ve Dalaman’a yeni turlar ekledi

ANEX Group bünyesinde yer alan Intourist tur operatörünün temsilcileri de Türk Hava Yolları uçuşlarında Chelyabinsk’ten Antalya’ya ve Moskova’dan Dalaman’a tur programları eklediklerini söyledi. .

Intourist, acentelere “Moskova’dan Dalaman, Nizhny Novgorod, Yekaterinburg, Ufa ve Rostov-on-Don’dan AZUR uçak seferleri ile tur rezervasyonu yapıldıysa, turistler Türk Hava Yolları uçuşlarına Moskova’dan transfer edilebilir” tavsiyesinde bulunuyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.