AA MONEY PLAN, SIFIR RİSK İLE YATIRIMCILARA KAZANDIRIYOR

0

AA MONEY PLAN, YATIRIMCI İLE FİNANS KURULUŞLARI ARASINDA KAZANÇLI BİR SİSTEM SUNUYOR

 

AA Money Plan, yatırımcı ile finans kuruluşları arasında pazar analizi yaparak doğru ve kazançlı bir parametre sunuyor. AA Money Plan Kurucu Ortakları Av. Burcu Ayık ve Av. Duygu Ateşoğlu, Kendilerini diğer finans projelerinden ayıran en belirgin özelliklerinin, alanlarında ilk ve tek olduklarını ifade etti.

 

AA Money Plan’ın yurtdışında yaşayan yatırımcıların yatırımlarını değerlendirmesini sağlayan öncü ve tek şirket olduğunu aktaran Av. Burcu Ayık “Şirketimizin temel politikası yurtdışında bulunan yatırımcıların tasarruflarını Türk bankalarında değerlendirmesini sağlamaya yönelik hizmet vermektedir. Ayrıca mülk edinimi, vatandaşlık, menkul yatırımlar üzerine yol haritası belirler. AA Money plan bir finans projesidir. Bu proje kapsamında yatırımcılar paralarını doğru ve güvenilir mecralarda değerlendirebilir ve kazanç odaklı bir hizmet alabilirler. AA Money Plan yatırımcı ile finans kuruluşları arasında bir pazar analizi yaparak doğru ve kazançlı bir parametre sunar. Sunduğu parametrelerle en yüksek kazancı yatırımcıya ulaştırmayı vaat eder. Şirketimiz müşteri ile temasa geçtiği andan itibaren risk yönetimi, kazanç fırsatları ve pazar analizi gibi geniş yelpazede müşteriyi bilgilendirmeyi hedefler” dedi.

“VERDİĞİMİZ HİZMET SIFIR RİSK TEŞKİL ETMEKTEDİR”

Kendilerini diğer finans projelerinden ayıran en belirgin özelliklerinin alanlarında ilk ve tek olduğunu ifade eden Av. Duygu Ateşoğlu “Bununla beraber vaat edilen bu hizmeti şirket; bünyesinde bulunan avukatlara vekaletname verilmesi suretiyle ve avukatlık mesleğinin güvencesi ile sağlıyor olması bizi diğer projelerden ayıran bir diğer özelliğimiz olabilir. Avukatlık mesleğini ifa ettiğimiz süreç içerisinde müvekkillerimize vermiş olduğumuz bu hizmeti şirketleşmek suretiyle daha fazla kişiye ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Halihazırda devlet güvencesi ile var olan Kur Korumalı Mevduat faizinden yararlanılmasına ilişkin verdiğimiz hizmet sıfır risk teşkil etmektedir” dedi.

AA MONEY PLAN, DAHA FAZLA KAR ETMEYİ SAĞLIYOR

Bugün dünyada en yüksek faiz oranını veren bankalara sahip olmamız ve Kur Korumalı Mevduat’ın yasalaşması ile birlikte yatırımcıların yatırımlarını otokontrollü ve kendi yönetiminde kazanç sağlamasının önemli bir nokta olduğunu hatırlatan AA Money Kurucuları, çalıştıkları ülkelerdeki bankaların getiri oranlarının %1 ile %6 olmasına karşın kendi müşterilerine ülkemizdeki devlet güvencesi altında olan KKM hizmeti ile tanışmalarını ve faydalanmalarını sağlayarak kazançlarının 5-6 kat oranında daha fazla kar etmeleri için fırsat sağladıklarını hatırlattı.

AA Money Plan Kurucu Ortağı Av. Burcu Ayık, bununla beraber şirket müşterilerine taşınır-taşınmaz mal edinimi ile vatandaşlık alma hizmeti sağladıklarını ve partner yatırım şirketleri tanıştırıp bir araya getirerek benzeri yatırım fırsatlarından faydalanmalarını sağladıklarını söyledi.

AA Money Plan Kurucu Ortakları Av. Duygu Ateşoğlu da, hizmet verdikleri sisteme ülkemiz vatandaşlarının kolaylıkla ulaşabildiğini, kendileri için asıl olan meselenin ise Türkiye’deki mevcut sisteme erişim sağlayamayan kişi ve kurumların bu hizmeti almalarındaki prosedürü işletmek olduğunu aktardı.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.