Aska ve SunExpress’ten Alman acentalara İnfo gezisi!

0

Almanya’da faaliyet gösteren satış ofisi sahipleri ve yetkilileri 16-19 kasım tarihleri arasında Aska Hotels & SunExpress Havayolları ortak organizasyonuyla Aska otellerini görmek ve bölgeyi tanımak amacıyla info gezisi yaptı.

SunExpress Havayolları Bölge Müdürü ( Kuzey & Doğu Almanya ve İskandinavya ) Hakan Ortatepe gezinin amacı öncelikli olarak Türkiye’nin uçuşlarda ulaşılabilir olduğunu göstermek, ayrıca Aska otellerini tüm acentalara yerinde göstererek genel bilgilendirmenin yapılmasını sağlamak olduğunu söyledi. Göktepe, ” Genel anlamda Türk turizmine katkı sağlamak istiyoruz. Bu organizasyona ev sahipliği yapan Aska otellerine ve bu organizasyon planlamasını birlikte yaptığımız, Aska otelleri Almanya temsilcisi Şenay Hanıma katkıları dolayısıyla ayrıca teşekkür ediyoruz. Pandemi öncesinde planladığımız organizasyonun 3.sini yaparak hem Aska otellerinin hem de diğer tesislerin tanıtımına katkı sağladığımız düşünüyoruz.” diye konuştu.

Aska Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Bünyamin Vural da ” Geleneksel olarak, Almanya’daki Türk acenta sahiplerini otelimizde her sene ağırlıyoruz. 3. Gerçekleşen organizasyon ile tekrar bir araya gelmek bizleri mutlu etti. SunExpress Havayollarına da iş birliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Otelimize gelen acenta sahipleri sadece aska otellerine değil, diğer otellere de destek olmaya çalışacaklarını belirtmiştir.” dedi.

Aska otelleri Almanya temsilcisi Şenay Yavşan ise ” 3. gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon ile, Aska otellerinin Almanya acenteleri nezdinde bilinirliğini arttırdık. Organizasyonun, bölge tesislerine de ayrıca tanıtım katkısı oldu. Türk turizminin genel tanıtımına katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Hakan Bey ve SunExpress Havayollarına da iş birliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.