BARUT HOTELS ULUSLARARASI OTORİTERLERCE TESCİLLENDİ

0

Global çapta en saygın tanınma programını yürüten Great Place to Work® Turkey Enstitüsü, altın standart olarak kabul gören ölçütler doğrultusunda BHM’ye bağlı Akra, Akra V, Barut Sorgun, Barut Fethiye, The Residence Barut Fethiye ve Kemer Barut Collection otellerini Ocak ayında “Harika Bir İş Yeri” olarak sertifikalandırdı.

Güvenirlilik, hakkaniyet, takım ruhu ve saygı kültürüne dayanan İnsan Kıymetleri politikaları uyguladığını gösteren sertifika ile başarılarını taçlandırılan BHM, çok önemli bir başarıya daha imza attı. Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleşen ödül töreninde Great Place to Work® Turkey Enstitüsü’nün 500-1.000 çalışan kategorisinde Türkiye’nin En İyi Üçüncü İşvereni ödülü BHM’nin oldu.

BHM Grup İnsan Kıymetleri Direktörü İbrahim Hakan Yılmaz, “Emin adımlarla sürdürdüğümüz kurumsal gelişim yolculuğumuzda tüm başarılarımızın kaynağında takımlarımız ve onu oluşturan çalışanlarımız var. İşimizin temeli olan hizmeti ve değeri üreten, misafir memnuniyetinin en önemli unsuru olan çalışanlarımıza verdiğimiz değer gereği BHM’nin bir parçası olduklarını onlara hissettirmek ve onların memnuniyetini sağlamak bizim için esastır. İnsan odaklı yaklaşımımızla BHM’de her çalışanımızı bir yetenek olarak görmek ve onları geleceğe taşımak temel ilkelerimiz arasında yer alır. Çalışanlarımıza önkoşulsuz ve şartsız, gelişim fırsatları sunmak üzere yapılandırılmış programlarımızla geleceğin yönetici ve liderlerini yetiştiriyoruz. İş birliği, etkin iletişim ve takdir kültürü gibi alanlarda sürdürülebilir uygulamalarla çalışan bağlılığını artırmayı hedefliyoruz. BHM olarak yerel değerlerden güç alan, yenilikçi ve saygın bir şirketler grubu olmayı sürdürebilme vizyonunu ve şirketlerimizde adil, güvenilir ve duyarlı bir çalışma ortamını hayata geçirmemizde başarımızı çalışanlarımızın adanmışlığına ve kültürümüze sahip çıkmalarına borçluyuz. Çalışanlarımızı önceliklemeye devam edeceğiz ve daha nice başarılara tüm çalışanlarımızla birlikte imza atacağız” dedi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.