Bodrumlu turizmciler uyardı: “Yerli turist kapıda kalabilir”

0

Bodrumlu turizmciler uyardı: “Yerli turist kapıda kalabilir” Muğla’da Ramazan  Bayramı’na günler  kala Bodrum’lu turizmciler hazırlıklarını tamamlarken, yerli ve yabancı turistlerin akın edeceği tatil yöresi bayramda yine doluluk rekoru kıracak.

DOLUP TAŞACAK

Her bayram dolup taşan Bodrum, bu yıl da Ramazan Bayramı’nda yerli turistin akınına uğrayacak. Tam sezonda 1 milyon turisti ağırlayan ilçe, bayramda da 1 milyon hedefine ulaşmayı hedefliyor. Hazırlıkları tamamlayan oteller, gece kulüpleri ve eğlence mekanlarında Hülya Avşar, Özcan Deniz, Gülşen, Kubat ve Funda Arar gibi güçlü sesler sahne alacak.

TURİZMCLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Ramazan Bayramı için hazırlıklarını tamamlayan oteller, rezervasyonların bayrama 1 hafta kala yüzde 80 dolduğunu açıkladı. 1 milyon turisti hedefleyen Bodrum’un yaz sezonuna erken girmesi turizmcinin de yüzünü güldürdü. Bodrum’da tatil yapmak isteyen yerli turistin bayram öncesinde rezervasyon yaptırması gerektiğini söyleyen BODER Başkanı Ömer Dengiz, “Şu anda doluluk oranları yüzde 80’lere ulaştı. Bodrum’a rezervasyonsuz gelmeyin, gerçekten kapıda kalabilirsiniz. TÜRSAP onaylı acentalardan rezervasyon yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Yüksek bir doluluk söz konusu olacaktır. Ramazan Bayramı’nda yüzde yüz doluluk oranlarını yakalayacağız” dedi

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.