Calista Luxury Resort ‘en iyiler’ ile buluştu

Calista Luxury Resort ‘en iyiler’ ile buluştu

0

Calista Luxury Resort Hotel, her yıl geleneksel hale getirdiği ”Booker Escape” adlı tatil programı ile 2021 yaz sezonunda en iyi satış gerçekleştiren acenteleri ağırladı.

2021 yılında en fazla ciroyu gerçekleştiren satış acenteleri ve İncoming tur operatörlerinin buluştuğu Gala yemeğinde davetlilere ödüller verildi.

En iyilerin buluştuğu bu gecede, farklı ülkelerden gelen acenteler, 5 gün boyunca hem satış gerçekleştirdikleri oteli daha yakından tanıma fırsatı buldu hem de kendileri için düzenlenen etkinliklerle sezonun yorgunluğunu attılar.

Gala gecesinde davetlilere ev sahipliği yapan Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ, ”Tüm dünyada insanlar pandemi ile birlikte yeni bir yaşam tarzına geçmek zorunda kaldı. Artık bu yaşam tarzına her bir bireyin hazır olması gerekli” dedi.

Tüm dünyada pandemiden dolayı en fazla etkilenen sektörün turizm sektörü olduğuna değinen Kızıldağ, Türk Turizm sektörünün ise bu süreci çok iyi
yönettiğini ve diğer destinasyonlara oranla daha çabuk toparlandığını ifade etti.

Bu zorlu süreçte dayanışma içerisinde olmanın önemine vurgu yapan Kızıldağ, ”Şu zor günlerde ülkemize ve otelimize göstermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür etmek adına partnerlerimizle bir araya geldik” diye konuştu.

Gala gecesi ödül töreni ve yemeğin ardından geç saatlere kadar Acropolis Müzik Grubunun canlı müzik performansı ile devam etti.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.