Corendon Airlines Kayseri’de seyahat acentalarıyla buluştu

0

Avrupa’dan Anadolu’ya sunduğu direkt uçuşları her geçen gün artıran Corendon Airlines, Kayseri’ye sunduğu direkt uçuşları ve yeni hizmetlerini tanıtmak üzere şirketin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile Kayseri’de düzenlenen özel bir akşam yemeğinde seyahat acenteleri ile buluştu.

Avrupa’dan Kayseri’ye haftada 32 direkt uçuş

Yaz 2022 sezonunda Avusturya, Almanya, Hollanda ve İsviçre’nin 14 meydanından Kayseri’ye haftada 32 direkt uçuş sunan Corendon Airlines, hem Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına daha kolay ve konforlu seyahat imkanı sunmak hem de bölge turizmini desteklemek amacıyla Kış sezonunda da Almanya ve Hollanda’dan planladığı direkt uçuşlar ile operasyonlarına yıl boyunca kesintisiz olarak devam edecek.

Seyahat acentelerinin yüksek katılım sağladığı davette acentelere seslenen Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Yıllar içerisinde artırdığımız Anadolu hatlarımızın gördüğü ilgiden dolayı çok memnunuz ve bu uçuşlarımızın Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarını da çok memnun ettiğini gözlemliyoruz. Direkt uçuş sunduğumuz Anadolu destinasyonlarımız arasında hem etnik hem de turistik potansiyele sahip olan Kayseri, operasyonlarımızda önemli bir yere sahip. Bizler de bu destinasyona planladığımız uçuş programını genişleterek ve operasyonlarımızı 12 ay sürdürerek bölgeye verdiğimiz değeri ve önemi göstermeye gayret ediyoruz.” dedi.

Davete katılan önemli isimlerden Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı, Corendon Airlines’in bölgeye ve özellikle Erciyes’teki kış turizmine verdiği katkılardan dolayı Yıldıray Karaer’e plaket takdim etti.

Gecede ünlü isim M. Serdar Kuzuloğlu sahne aldı

Teknoloji araştırmacısı ve yazar M. Serdar Kuzuloğlu Corendon Airlines’in verdiği davette konuk konuşmacı olarak sahne aldı. Konuşmasında seyahat alanındaki teknoloji ve trendlerden bahseden Kuzuloğlu, acentelerin ilgisini topladı.

Corendon Airlines, biletini gidiş ve dönüş olarak Corendon Airlines’tan alan yolculara ekstra %10’a varan indirim sağlıyor. Ayrıca, Türkiye’ye uçuşlarında yolcularına 3 farklı bilet sınıfı seçeneği sunan Corendon Airlines, Eco, Flex ve Premium sınıflarının her biri yolculara farklı bagaj, yemek ve esneklik imkanı sunarken, Premium bilet sınıfını tercih eden yolcular 32 kg’a kadar bagaj hakkı elde ediyor.

Corendon Airlines biletleri corendonairlines.com adresinden veya yetkili seyahat acentelerinizden temin edebilirsiniz.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.