Hüseyin Kurt: Yeni dönemde I-MICE’yi ülkemizin her yerine yayacağız

0

Üyelerin hazır bulunduğu genel kurul; samimi ve özlem dolu bir havada geçti.

Hüseyin Kurt yeniden başkan seçildi

Geçen dönem adından oldukça fazla söz ettiren I-MICE Derneği ve derneğin Başkanı Hüseyin Kurt, üyelerin oylarıyla yeniden 3 yıllığına başkan seçildi.

Pandemide ben yerine biz adına hareket edip sektörümüzün önemini kapı kapı dolaşıp herkese anlattık

Hüseyin Kurt gerçekleştirdiği konuşmada ‘’ seçildiğimiz günden günümüze dek derneğimiz ve sektörümüz adına katma değer üretmek ve sektörümüz adına fayda sağlamak adına yoğun gayret içerisinde olduk. Dönemimiz içerisinde dünyayı etkisi altına virüs, pandemi ve etkileri ile sektörümüz adına yoğun mücadele ettik. Bu dönem kayıplarımızın olduğu, sosyo-ekonomik hayatlarımızın sıfırlandığı, hava sahaların kapandığı, ülkelerin ve şehirlerin karantina altına alındığı, evlerimize kapandığımız, hayatımıza maske ve mesafe gibi kavramların girdiği bir dönem olarak sanıyorum tarihteki yerini alacak. Lakin, bizler bu dönemde her türlü acımızı, ekonomik sıkıntımızı, dert ve tasamızı bir kenara bırakıp BEN YERİNE BİZ adına hareket edip sektörümüzü, ekonomik, endüstriyel büyüklüğümüzü, tanıtıma ve ekonomiye olan katkımızı neredeyse kapı kapı dolaşıp anlattık.

Sektörümüze güven, moral ve enerji aşıladık

Gerçekleştirdiğimiz basın toplantılarıyla kamuoyu yarattık. Gerçekleştirdiğimiz eğitimler, zoom ve Instagram üzerinden canlı yayınlarla sektörümüze güven, moral ve enerji aşılamaya gayret ettik. Yaptıklarımızın sektörün geneli tarafından memnuniyetle karşılanması taktir görmesi bizim için gurur verici. ‘’ dedi.

Uluslararası arenaya çıkmanın zamanı geldi

Yeni döneme yönelik ülkenin her yerine yayılacaklarını ve aynı zamanda Uluslararası arenaya da çıkmanın zamanının geldiğini belirten Kurt, yeni yönetimde bu bağlamda adımların atıldığını ve çok güçlü özellikleri barındıran kıymetli üyelerin aralarına katıldığını belirtti.

Görüş, öneri ve dileklerin dile getirildiği toplantıda pandeminin etkisini yitirmesiyle artan etkinlik ve organizasyonların yüzleri güldürdüğü dikkatleri çekti.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.