‘Kışın İngiltere’de kalmaktan daha ucuz’ sloganıyla 28 günlük turları tanıttı

0

EasyJet Holidays, kış döneminde yurtdışı turlarıyla ilgili yeni kampanya başlattı.

EasyJet Holidays yeni turları ” Kış tatilleri İngiltere’de kalmaktan daha ucuz” sloganıyla tanıttı.

Türkiye seçeneği de var

‘Kışın İngiltere’den kaçış’ promosyonunda Türkiye, Mısır, Fas, Tunus dahil olmak üzere başka yerlerdeki kış güneşi destinasyonları da yer alıyor.

Hesabını yaptı: Aynı tarihte İngiltere’de kalmaktan 227 sterlin daha ucuz

Tatil şirketi kış döneminde Mısır tatil beldelerine yönelik sunduğu 28 günlük her şey dahil paketin, aynı dönem için İngiltere’deki ortalama ev harcamalarından kişi başına 227 sterlin daha ucuz olduğunu duyurdu..

EasyJet Holidays Ocak ayında Mısır Hurghada’daki beş yıldızlı Stella Gardens otelde konaklamalı 28 günlük turların fiyatını 650 sterlin olarak açıkladı.

Tatil şirketi Ocak ayında 28 günde bir İngiliz’in kira, seyahat ve yemek için ödemesi gereken ortalama maliyetin yanı sıra enerji, su, TV ve Wi-Fi faturalarının toplamını 877 sterlin olarak açıkladı. Böylelikle kışın uzun süreli yurtdışı tatillerine gidecek İngilizler bu sayede 277 sterlin tasarruf edecek.

Uzaktan çalışanlar için ideal

Tatil şirketi uzun süreli konaklamanın “uzaktan çalışabilenler için ideal” olduğunu iddia etti.

Finans uzmanı Lynn Beattie şunları söyledi: “Yurtdışına tatile gitmek tüm finansal taahhütlerimizi ortadan kaldırmasa da, her şey dahil bir tatil satın almanın bu kış Birleşik Krallık’ta kalmaktan daha ucuz olduğunu bilmek şaşırtıcı. Evlerini uygun şekilde kiraya verebilen/Airbnb’den yurt dışında çalışabilen tüketiciler için easyJet tatillerinin yeni paket anlaşması çok cazip bir teklif sunuyor.”

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.