MGA umre uçuşlarına başladı

0

ANEX bünyesinde bulunan Mavi Gök Havacılık (MGA), FSM Fatih Havacılık ile gerçekleştireceği Umre uçuşlarına 10 Ocak 2023 itibarıyla başladı.

Görgülü: Umre uçuşlarımız Mart sonuna kadar devam edecek, yaz sezonunda Avrupa odaklı büyüyeceğiz

Anex Havacılıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Görgülü, ‘‘MGA’ya ait B737-800 tipi uçaklar ile, Türkiye’nin tüm illerinden gerçekleşecek Umre seyahatleri Ocak ayından Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Sezon öncesi operasyonlarımıza Umre yolcularını taşıyarak başlıyoruz. Yaz sezonunda Avrupa odaklı büyümemiz devam edecek.’’ dedi.

Mavi Gök Havacılık Hakkında

‘Maviliklere Bizimle Uçun’ sloganı ile yolculuğuna güçlü başlayan MGA, yetkin ve deneyimli ekibi ile her geçen gün filosunu ve hizmet ağını genişletiyor. MGA, yolcularına konforlu, güvenli ve keyifli yolculuk deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

MGA, Mart 2007’de Antalya’da kurulmuş bir Türk şirketi. Kuruluşundan günümüze 10 farklı ülkede mevcut 145 bakım yetkisi ile dünyanın farklı noktalarında hat bakım hizmeti sunuyor. Mevcut bakım hizmetlerine ek olarak, Temmuz 2022’de AOC Air Operator lisansını alarak 19 Temmuz 2022’de Budapeşte’ye ilk resmi uçuşunu gerçekleştirdi. MGA, uçak bakım hizmetinin yanı sıra, filosunda bulunan Boeing 737-800, Boeing 777-300ER, Legacy VIP ve Cessna08B VIP uçakları ile hava taksi, hava yolu ve uçak kiralama hizmeti veriyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.