NG Phaselis Bay İş Ortaklarıyla Buluştu

NG Phaselis Bay İş Ortaklarıyla Buluştu

0

NG Hotels zincirinin en yeni üyesi NG Phaselis Bay, başarılı geçen sezonunu satıştaki katkılarıyla NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarıyla kutladı.  İlk kez gerçekleştirdiği SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile CIS pazarlarında en başarılı 200  alt acentesini ağırlayarak tüm ayrıcalıklarını konuklarına yaşattı.

SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Moldova ve Beyaz Rusya’da NG  Phaselis Bay otelinin pazarlamasını en başarılı bir şekilde yapan 200  alt  acentenin katıldığı kapsamlı ödül töreni, 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarının en iyi şekilde ağırlandığı organizasyonda 7 pazarda başarılı olan ilk üç acente ödüllendirildi.

Tüm katılımcıların havalimanında karşılanması ile başlayan organizasyonda tüm detaylar incelikle düşünüldü. 22 Ekim’de düzenlenen kokteylde tüm katılımcılara özel çerçeveli sertifika hediye edildi. Gala gecesinde ise katılımcılar Jony konseri ile keyifli saatler geçirdi. Büyük bir organizasyonla gerçekleşen ödül töreni yüksek katılım oranıyla dikkat çekti.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.