POYD’un ‘Kadrajımda Antalya’ Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

0

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 2021 yılında “ Kadrajımda Antalya” adı altında başlattığı Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Antalya’nın turizm tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve  sektöre yeni fotoğraflar kazandırmak  amacıyla, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 2021 yılında “ Kadrajımda ANTALYA” adı altında başlattığı Fotoğraf Yarışması 31 Ocak 2022 günü sona erdi.

Dünyanın her tarafından Fotoğrafçılara açık olarak düzenlenen  yarışma, uluslararası fotoğraf yarışması kuralları çerçevesinde  düzenlendi ve yarışma jürisi tarafından  değerlendirildi.

Yarışma duyurularında, fotoğrafçılardan “Antalya’ya turist olarak gelmek isteyen kişilerin neden Antalya’yı seçmeleri gerektiğini gösterecek kadrajlara” yer vermeleri istendi. Antalya’nın tarihi, doğal güzellikleri ve kültürü ile insan öğesine de yer verilmesi öngörülen fotoğraf çekimleri yapılması yarışma şartnamesinde yer aldı.

Yarışma Jürisi Üyeleri,  POYD Yönetim Kurulu Başkanı Ülkay Atmaca, POYD Kurucu Üyesi Avni Aker, Coşkun Aral, Reha Bilir, Erol Doğaner, Burak Şenbak ve Akın Acar ilk değerlendirmeleri yaparak, 05 Şubat 2022 tarihinde en çok oy alan fotoğrafları birlikte değerlendirerek, yarışmada ödül alan ve sergilenmeğe değer bulunan fotoğrafları belirledi.

Sille Sanat Sarayı’nın organizasyon sponsoru olarak desteklediği fotoğraf yarışmasına, POY’dun Ana Sponsorları Eczacıbaşı Profesyonel ve  Vitra ile diğer sponsorlarımız Eren.g Event, Graphx, Holiday Medya, Flexi Group  destek verdi. Ayrıca, Xanadu Hotels sponsor olarak katkı sağladı.

Yarışmaya Antalya ili sınırları içinde çekilen fotoğraflar katılırken dereceye giren, ödül alan fotoğraflar belirlendiği gibi,  sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar da seçildi.

Fotoğraf yarışmasında kazanan ve sergilenecek fotoğraflar için tıklayınız:

https://antalya.yarismasistemi.com/Visitor/YarismaSonuc/2

POYD, Mart ayı içerisinde düzenleyeceğ ilk toplantıd ödül alan fotoğraflar ve ödüller,  değerli Jüri üyelerinin katılımı ile sahiplerine takdim edilecek.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.