SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı

0

Türkiye’nin 10 ilinde 13 depo ile hizmet veren SRA Stone Gallery, Antalya’da 850 metrekaresi kapalı alan olmak üzere 5 bin metrekarelik doğal taş deposunu verdiği özel bir davet ile açtı. Açılışta ev sahipliğini üstlenen Akdeniz Bölge Müdürü Murat Demirkıran, doğal taş sektörünün Türkiye’de artık tüm mimari projelere yanıt verebildiğini söyledi.

 

Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün açılışını gerçekleştirdiği SRA Stone Gallery, sektörün önde gelen isimlerini, mimar ve iç mimarları da açılışta ağırlayarak yeni ürünlerinin tanıtımını yapma fırsatı buldu. Açılış sonrası Akdeniz Bölge Müdürü Murat Demirkıran, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye ürün yelpazesi hakkında bilgiler vererek, “SRA Stone Gallery, yeni sahasıyla Akdeniz Bölgesi’nin en geniş ürün yelpazesini barındıran doğal taş deposu olarak faaliyetine başladı. Antalya sahamızda, 2006 yılından bu yana dünyanın ve Türkiye’nin lider porselen ve kuvars yüzey kaplama markalarını kullanıcılarla buluşturuyoruz” dedi.

DÜNYA MARKALARI

Profesyonel ekibi ile yıllar boyunca, mutfak tezgahlarından, banyolara, ofis dekorasyonundan muhteşem iç mekan tasarımlarına Türkiye distribütörlüğünü yaptığı, Belenco Kuvars, Lamar Poselen ve SapienStone Porselen markalarını Türkiye’nin 10 ilinde 13 depo ile kullanıcılarla buluşturuyor. Sra Stone Gallery kendini bir mühendislik organizasyonu olarak tanımlıyor. Pazara sunduğu ürünlerin her aşamasında yüksek kalite, rekabetçilik ve tasarıma öncelik veriyor. İş ortakları ve çalışanları ile güçlü ilişkiler kurarak, sahada verdiği hizmetini yeniliklerle ve tecrübesiyle sürekli geliştiren Sra Stone Gallery, bu güne kadar 10 ilde 13 satış deposuyla sektörün şekillenmesinde dinamik bir rol alıyor. Müşterilerinin hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yenilikçi fikirlere/ürünlere her zaman ilgi duyan Sra Stone Gallery bünyesinde Belenco- Lamar Porselen – SapienStone Porselen markaları ile güçlü bir Granit ve Mermer portföyü bulunduruyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.