Titanic Hotelleri Yeni Yılı İhtişamla Karşılayacak

Titanic Hotelleri Yeni Yılı İhtişamla Karşılayacak

0

Titanic Hotels’in Antalya’daki otelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir yılbaşı programı hazırladı.

Titanic Mardan Palace; yeni yılı görkemli bir sarayın gerçek lüks ve ihtişamıyla, muhteşem bir yeni yıl balosu ile karşılıyor.  Dünyadan ve Türkiye’den modern, pop, her tarz müziğe  hayat veren İskender Paydaş ve Orkestrası’nın muhteşem performansı bu özel geceyi tadına doyulmaz güzellikte bir müzik şölenine dönüştürüyor.

Titanic Mardan Palace, misafirlerinin hayranlık uyandıran ambiyansta yapay  kar altında, Pyro ve Lazer Show dans gösterileri ile yeni yılı karşılaması için her şeyi düşündü. Gecenin ilerleyen saatlerinde  etkileyici tasarımı ve ışık efektleri ile sihirli bir etki bırakan dünyaca ünlü Monkey Club’da  “Galactic Yeni Yıl Partisi” ile eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor…

Titanic Deluxe Golf Belek, yeni yılı çam ormanlarının arasında doğayla iç içe, yılbaşı coşkusunu yansıtan ışıl ışıl dekorasyonuyla karşılıyor. Müthiş sahne performansları, enfes tema geceleri, dj partiler, brunchlar, Akdeniz doğasının tadını çıkaracağınız  spor aktiviteleri ve atölyeler ile şahane bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

Coşkulu bir yeni yıl bandosu, yılbaşı bingosu, ışıltılı yılbaşı kokteyleri, enfes lezzetlerin seçkin sunumuyla “yılbaşı gala yemeği” Ezgi Ayçe konseri ve Dj Sky Özel Performansı yeni yıla unutulmaz anlarla girmeye davet ediyor. Tabii çocuklarınız için de eğlenceli aktivitelerin düşünüldüğü Tini Kids Club’da mini disco, komedi sihirbaz, balon adam ve palyaço, özel turnuva ve müzikli oyunlar ile doyasıya eğlence seçenekleri sunuluyor.

Titanic Beach Lara, masmavi deniz manzarasının büyüleyici güzelliği ve dünyaca ünlü Lara kumsalının gemi temalı eşsiz mimarisi eşliğinde 2022’ye merhaba demek için misafirlerini bekliyor. Yılın son gününü Murat Alpsü ve Orkestrası ile yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi olan oryantal dans gösterisi eşliğinde karşılamak için yerinizi ayırtabilirsiniz. Tini Kids Club’da eğlenceli oyunların da düşünüldüğü gecede dans partisi, Noel Baba, sihirbaz, çocuk sineması ile doyasıya eğlence minikleri bekliyor.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.