Türkiye’deki 9 otelin açılış tarihlerini tek tek açıkladı

0

Wyndham Hotels & Resorts, bu yıl içinde Ramada by Wyndham Elbistan ve Ramada by Wyndham Samsun’un açılışıyla Ramada by Wyndham markasını da genişletmeyi sürdürdü ve TRYP by Wyndham İstanbul Şişli gibi diğer bazı açılışlarla Türkiye’de büyümeye devam etti. 2022’nin geri kalanında gerçekleşmesi beklenen bazı açılışlar aşağıda sıralanıyor.

Maltepe oteli Ağustos’ta açılacak

Ağustos ayında açılması planlanan 84 odalı Ramada Encore by Wyndham İstanbul Maltepe, Maltepe’deki alışveriş olanaklarının merkezinde, Cumhuriyet Camii’ne yakın bir konumda yer alacak.

Rize oteli Haziran’da açılacak

Bu ay açılması beklenen Ramada by Wyndham Rize Fındıklı’nın 88 misafir odası bulunacak ve otel, Türkiye’nin hızla gelişen, yeşillikler içindeki bu bölgesinde cazip konaklama imkanları sunacak.

Kızkalesi oteli Eylül’de açılacak

Eylül 2022’de açılması planlanan 119 odalı Ramada Resort by Wyndham Kızkalesi’nde misafirler için dinlenme ve rahatlama olanaklarının yanı sıra, işleri için kullanabilecekleri toplantı salonları da bulunacak.

Batman oteli Ekim’de açılacak

Ekim 2022’de açılacak olan Ramada Plaza by Wyndham Batman’da 120 modern misafir odası bulunacak ve misafirler, hızla gelişen bu sanayi merkezinde kolay ulaşım imkanlarından yararlanabilecek.

Erzurum Ramada by Wyndham Aralık’ta açılıyor

2022’nin Aralık ayında, Erzurum’un merkezinde açılması planlanan 149 odalı Ramada by Wyndham Erzurum’un misafirleri, yakınındaki Palandöken’e ve çok çeşitli açık hava aktivitelerine erişim sağlayabilecek.

Konya Karapınar oteli Eylül’de açılacak

Yeni inşa edilen ve 118 odası bulunan Ramada by Wyndham Karapınar, 2022’nin Eylül ayında açılacak ve Türkiye’nin bu benzersiz bölgesinde çok zengin olanaklar sunacak.

Ordu’daki oteli Temmuz ayında bünyeye katılacak

Ramada Plaza by Wyndham Ordu, Ramada by Wyndham markasının güçlü portföyüne Temmuz ayında katılacak ve 110 odasıyla bu güzel kenti keşfetmek isteyen misafirlerini ağırlayacak.

Esenyurt oteli Kasım’da açılacak

176 odalı Days Hotel by Wyndham İstanbul Esenyurt, Wyndham’ın bölgede giderek büyüyen Days Inn by Wyndham portföyüne Kasım ayında katılacak.

Sultanahmet oteli de bu yıl açılacak

211 odalı Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Sultanahmet, Sultanahmet Camii gibi pek çok göz alıcı eserin bulunduğu ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bölgede misafirlerini ağırlayacak.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.