Vakko İlk Otelini 2022’de Nişantaşı’nda Açıyor

Vakko İlk Otelini 2022'de Nişantaşı'nda Açıyor

0

Vakko Grubu, 2021 yılının ilk dokuz ayında satışlarını yüzde 70 oranında artırarak karlı büyüme trendini korudu.

2021 yılı içinde, 47 milyon TL’si Vakko Tekstil tarafından yapılan toplam 110 milyon TL’yi aşkın yatırımı hayata geçiren Vakko Grup, 2022 yılında Vakko Hotels &Residence’ ın da aralarında bulunduğu güçlü yatırım hedeflerini açıkladı.

Pandemi döneminde istikrarını koruyarak 2021 yılını başarıyla sürdüren Vakko, 2021 yılı değerlendirmesini ve 2022 yatırımlarını Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve Vakko CEO’su Jaklin Güner’in katıldığı bir toplantıyla açıkladı. Toplantı; Mart ayında kapılarını açan ve Avrupa’nın en güzel moda mağazalarından biri olarak değerlendirilen ‘Vakko Nişantaşı’ mağazasında gerçekleştirildi.

VAKKO Hotel&Residence Açılıyor

Vakko yaşam anlayışını, hayatın her alanında hissettirmek hedefiyle yeni yatırımın, Nişantaşı’nda 2022 yılının ilk aylarında açılacak Vakko Hotel&Residence olduğu toplantıda ilk kez açıklandı. Cem Hakko’nun ‘Vakko için yeni bir sektör ve bir hayalin gerçekleşmesi’ olarak yorumladığu projenin detaylarını Vakko CEO’su Jaklin Güner anlattı. Güner, “Vakko’nun lüks anlayışını ve misafirperverliğini konaklamada da hissettireceğimiz Vakko Hotel & Residence Nişantaşı, samimi bir deneyim sunacak. Rezidans, alışılmış konseptten farklı olarak konforlu ve sıcak, samimi bir ev ruhu taşıyan büyük odalarıyla Vakko Home ile şıklaşan yaşam alanlarını yansıtacak. Vakko L’Atelier’nin Bistrot ve Patisserie’si rezidans misafirlerinin hizmetinde olacak. Toplam 8 katta 32 daire olarak hizmet verecek olan Vakko Hotel&Residence 120 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiyor” dedi.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.