Alternatif pazar… 400 turizm acentası ve gazeteciler Antalya’ya geliyor

0

Turizmde en önemli alternatif pazar, Almanya oluyor.

Türkiye’nin dış politikasını yeniden şekillendirme adımları Rusya-Ukrayna savaşıyla Avrupa’yı da içine almaya başladı. Turizmde en önemli alternatif pazar, Almanya oluyor. 10 milyon Alman turist hedefi için çalışmalar başladı.

28 Nisan’da 3 günlük toplantı için Antalya’ya geliyorlar

İlk adım, Antalya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin desteği ile 400 büyük Alman tur operatörü ve gazetecileri 28 Nisan-1 Mayıs arasında Antalya’da ağırlamak.

RTK Ceo’su Bösl: Satış odaklı bir diyalog formu oluşturacağız

Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa ve Hollanda’da 4.200’den fazla seyahat acentesini bir araya getiren RTK Group işbirliği, 28 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek profesyonel bir toplantı yapacak.

Acenteleri, otel ortaklarını, teknoloji sağlayıcılarını ve tur operatörlerini bir araya getiren satış odaklı bir diyalog forumu oluşturulması amaçlanıyor. 350 turizm profesyonelinin katılımı planlanıyor.

RTK CEO’su Thomas Bösl, ‘RTK Diyalog Günleri’ ile iki yılı aşkın süredir kriz içinde olan seyahat satışlarının geleceği hakkında tartışmayı teşvik etmek istediklerini açıkladı.

Kasten, “yurt dışında çok günlü bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Tüm katılımcılara diyalog için zaman ve alan vermek istiyoruz. Bu nedenle kongrenin bir gününe konsantre olacağız ve kalan süre çok fazla protokol olmadan turizm profesyonelleri arasındaki değişime ayrılacak” dedi

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.