Antalya’da Çekilen ‘Operation Fortune’ Filminin Fragmanı Yayınlandı

0

Geçen yıl çekimlerine başlanan ve tamamına yakınının Antalya’da çekildiği Hollywood yapımı Operation Fortune’dan ilk fragman geldi. Yönetmenliğini dünyaca ünlü yapımcı ve yönetmen Guy Ritchie’nin yaptığı ve başrollerinde Jason Statham, Hugh Grant ve bir çok star ismin yer aldığı film, ocak ayında tüm dünyada vizyona girecek.

Geçtiğimiz yıl ocak ayında çekimlerine başlanan dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie’i imzalı yaptığı Hollywood filmi Operation Fortune ilk fragmanını resmi instagram sayfasından yayınladı. Oyuncu kadrosunda Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes, Bugzy Malone gibi star isimlerin yer aldığı filmin çekimlerinin neredeyse tamamı Antalya’da gerçekleşti.

21 ocakta vizyona girmeye hazırlanan Operation Fortune: Ruse de Guerre, yüksek bütçesi ve dev kadrosuyla aksiyon sevenlerin en çok merak ettiği yapımlar arasına girmeyi başardı. Türkiye’de gerçekleşen çekimler boyunca ünlü yönetmen Guy Ritchie, ailesi filmin başrol oyuncuları Jason Statham, Hugh Grant ve kalabalık set ekibi uzun süre Regnum Carya’da konaklamıştı.  Operation Fortune : Ruse de Guerre ekibi filmin heyecan dolu aksiyon sahnelerinin büyük bir kısmını da Regnum Carya’da çekmişti.

Fragmanı izlemek için tıklayın:

 

 

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.