Delphin Hotels Fortune 500 Listesi’nde

0

Antalya’daki Delphin Imperial, Delphin Be Grand Resort, Delphin Palace, Delphin Diva, Delphin Deluxe, Botanik Platinum ve Botanik Hotel&Resort ile Delphin Hotels markası ile Türkiye konaklama sektörünün dikkat çeken markalarından Delphin Hotels, turizmde yaşanan ağır krizler ve sorunlara rağmen en prestijli liste olarak adlandırılan “Fortune 500 Listesi”ne girdi.

2022 yılı verilerinin değerlendirildiği listede Delphin Hotels, 375. sırada yer alırken Konaklama Sektörü Kategorisi’nde de 4. sırada yer almayı başardı. Kriz dönemlerinde dahi yoğun çalışma temposuna devam eden Delphin Hotels başarının tesadüf olmadığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Konu hakkında Delphin Hotels Yönetim Kurulu’dan yapılan açıklama şöyle: “Cömertoğlu Otelcilik A.Ş. yani bizim adlandırdığımız Delphin Ailesi sadece ülkemizin değil dünyanın geçirdiği en zor günler ve en ağır krizlerden birini çok çalışarak sürekli ‘Başarı tesadüf değildir’ mottosu ile kalitesini, hizmetini artırarak Türkiye’ye en büyük döviz girdisi olan konaklama sektöründe Türkiye’nin en büyük 4.sü, tüm Türkiye çapındaki tüm şirketler arasında da 375. sırada yer almıştır.

Bu yolda bize ekmek arkadaşı olan çalışanlarımız, kader dostu olan tüm tedarikçilerimiz ve finans kuruluşları, yol arkadaşlarımız, tüm acenteler, cennet şehrimiz Antalya’nın çalışanları, bilse de bilmese de Türkiye’de beraber ekmek paylaştığımız, çiftçiler, balıkçılar, tarımcılar, mandıracılar, emekçiler ve üreticilerimize de teşekkür eder, selam ve saygılarımızı iletiriz.”

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.