Hizmet İhracatında FIT Holidays 4. Akay Travel 5. Oldu

0

Hizmet İhracatı Ödülleri seyahat acenteleri  kategorisinde ilk beşte 2 markası ile yer alan Akay Grup, FIT Holidays 4. sırada, Akay Travel Service ise 5. sırada yer alarak başarılarını devam ettiriyor.

Sektörde 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Akay Travel Service Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur ’un ödüllerle ilgili mesajı şöyle: “2022 yılı aynı zamanda şirketimiz Akay Travel’in kuruluşunun 50. yıldönümü. Bu yarım asırlık hikayenin her dönemini hayatımın filmi gibi yaşadım. Heyecan, stres, sıkı çalışma ve gurur. 50. yılımızı 11.000’den fazla seyahat acentesi içerisinde, ülkemize en çok turist getiren ilk 10 şirket arasında yer alarak karşılıyoruz.

Bu süreç boyunca sektörün önde gelen kurum ve kuruluşları ve sağlayıcıları tarafından, sayısız ödüle layık görüldük. Bizlerin bu başarıları elde etmemizde, bu kilometre taşlarını birlikte aştığımız, zorlukları tecrübe ederek  ilişkimizi geliştirip güçlendirdiğimiz saygıdeğer iş ortaklarımızın payı çok büyüktür. İş ortaklarımıza ve en önemlisi de; bizi bu günlere getiren ve bu başarıya ulaşmamızı sağlayan sadakatli çalışanlarımıza teşekkür borçluyum. Tüm sektörümüze mutlu ve sağlıklı seneler dileklerim ile.”

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.