İlk gemiyi aldı; İki yılda 3 gemi daha alacak…

0

Honest Holding, Miray Cruise Line’a ait M/V Gemini kruvaziyerini bünyesine kattı. Gemi, yaz aylarında Ege’de, kış aylarında ise Latin Amerika ve Körfez ülkelerinde çalışacak.

 

Turizm sektöründe Honest Travel Grup isimli tur operatörü ve Signature oteller zinciri ile tanınan Honest Holding, kruvaziyer turizmine iddialı bir giriş yaptı. Miray Cruise Line’a ait M/V Gemini gemisini filosuna katan holding, 2024 yılına kadar filosuna 3 adet gemi daha kiralacağını duyurdu.

Çeşme Limanı çıkışlı olarak çalıştırılacak gemiyle ilgili açıklama yapan Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, “Pandemi döneminde gemi ve uçak taşımacılığının ciddi yaralar almasına rağmen krizi fırsata çevirdik. Hem yurt içinde hem de yurt dışında ciddi bir pazarlama ağı oluşturduk. Türkiye turlarının cazibesinin artmasını aynı zamanda ülkemizi tanıtmayı amaçlıyoruz. Gemimiz yaz aylarında Türkiye’de çalıştığı gibi kış aylarında da Latin Amerika ve Körfez ülkelerinde faaliyetlerini yürütecek.” şeklinde konuştu.

Bir gemi ile başlayacakları operasyona 2024 yılına kadar 3 adet gemiyi daha ekleyerek 4’e çıkarmayı hedeflediklerini açıklayan Deveci, ilk etapta yılda 25 bin yolcu hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.